Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 400 PLN
Powierzchnia
25 m2
Piętro
0

Świetny " zgrabny" lokal w budynku mieszkalnym na Muranowie- Warszawa Śródmieście. . Blisko Arkadia, Muzeum Polin, Park Krasińskich, Metro. Zielone podwórze oraz zadbany wyremontowany bydynek sprawiają przyjemność. Lokal ma 25 m2 , dwa pomieszczenia oraz taoleta i niewielki hol. Do tej pory najmowany na takie działania jak: kosmetyka, gabinet psychologiczny, rehabilitacja-masaże, warsztat malarski, księgowość. Wysoki 2,4 m. Czysty . Okno jak w suterenie. Parking pod budynkiem. Dostęp całodobowy. Zapraszam.

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 240
Joanna Czaykowska

Joanna Czaykowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu