Warszawa, Wola

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
515 000 PLN
Powierzchnia
53,90 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
6

Dwupokojowe mieszkanie na 6 piętrze budynku z 2002 roku. Ciche, w dobrym stanie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o powierzchni 21,7 m 2, kuchni - 7,4 m2, sypialni 12,5 m2, łazienki - 4,3 m 2, hallu 5,3 m 2 (w tym szafa wnękowa 0,6 m 2), korytarza 2,7m2 (w tym szafa wnękowa 0,6 m 2). Posiada zabudowany balkon o powierzchni 4,4 m 2. Na podłodze w pokojach parkiet w dobrym stanie. Okna lokalu wychodzą na mało uczęszczaną ulicę. Mieszkanie jest ciche. Właściciele korzystają z piwnicy, istnieje możliwość podnajęcia miejsca w garażu podziemnym.

Położone jest w wysokim bloku 1 przystanek autobusowy od stacji Metra Rondo Daszyńskiego, niedaleko stacji PKP Warszawa Wola (z drugiej stronu budynku, nie słychać pociągów).

Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, dobre i szybkie połączenie z Centrum.

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Komunikacja: Metro, Kolejka podmiejska, Autobus
Jarosław Wolski

Jarosław Wolski

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu