DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
290 000 PLN
74,17 PLN/m2
JEŻÓWKA
Opis
Działka budowlana o powierzchni 3910 m2, tj. 30 m x 130 m (przed nią wydzielony, oświetlony chodnik o wym. 30 m x 3 m będący własnością gminy). Działka jest zagospodarowana, ogrodzona płotem na podmurówce 1000 m2 (możliwość meldunku).

Z boku działki posadowiony dom drewniany jednopiętrowy całoroczny (nie przystosowany do natychmiastowego wprowadzenia - wymaga ocieplenia i remontu), zbudowany tradycyjną metodą przez górali tzw. bacówka. Dom wykonany z bala i drewna nie odsysanego (odporny na korniki).

Dla tych, którzy kochają przyrodę i ekologię, dom stwarza możliwość bliskiego obcowanie z naturą. Dodatkowo kuchnia na dwie fajery daje możliwość gotowania na otwartym ogniu.
Niezapomnianym wrażeniem jest przebywanie przed palącym kominkiem (z ognioodporną szybą) wychodzącym na główną część salonu.
Poddasze robi wrażenie bardzo przytulnego i tworzy możliwość różnych aranżacji, w projekcie miała to być sypialnia z garderobą.
Od strony dalszej części działki jest taras - można dojść werandą z dużym oknem balkonowym (drugie drzwi do domu) lub tradycyjnie od podwórka.
Dookoła domu działkę o pow. 1000m2 okala starodrzew, stwarza intymność i zacisze.


Parter domu ma 32,2 m2 i otwarty taras o powierzchni 7,5 m2. Można łatwo go zabudować powiększając metraż parteru do 39,7 m2. Poddasze ma powierzchnię całkowitą 31,5 m2.

Media: prąd jednofazowy, siła, studnia własna (możliwość podłączenia do wodociągu gminnego, który jest w drodze), kanalizacja - ekologiczna przydomowa oczyszczalnia na 5 osób.
Dojazd drogą asfaltową (boczna, cicha, ślepa, oświetlona ulica), sąsiedztwo po drugiej stronie ulicy.

Położenie działki umożliwia bardzo dobry dojazd do Warszawy – około 60 km, do Sochaczewa - 6 km, do zjazdu Wiskitki (A2) - 8 km.
Znajduje się niedaleko drogi przelotowej 50 między Sochaczewem, a Żyrardowem (tam przystanki autobusowe ok 1 km).
Sklep ogólnospożywczy - 0,5 km, szkoła podstawowa - 2 km, kościół - 3 km, stadnina koni - 3,4 km.

Zapraszam na prezentację.
Szczegóły oferty

Cena290 000 PLN

Cena za m274,17 PLN

Powierzchnia działki3 910 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiBudowlana

PrądTak