DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
1 600 000 PLN
646,20 PLN/m2
OPACZ-KOLONIA
ul. Środkowa
Opis
DZIAŁKA:
Bardzo dobrze zlokalizowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2476 m2. Na działce posadowione są następujące wolnostojące budynki:
1. Dom mieszkalny, całoroczny, parterowy o powierzchni 115 m2, składający się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki. Dom posiada piwnice i użytkowy strych
2. Budynek gospodarczy o powierzchni 66 m2. Składa się z dwóch pomieszczeń, kuchni i WC. Posiada parter i strych.
3. Garaż, z przylegającym pomieszczeniem gospodarczym. Całość o powierzchni 52 m2.

MEDIA:
Działka jest wyposażona w następujące media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja miejska. Wszystkie posadowione na działce obiekty mają dostęp do prądu, gazu (oprócz garażu), wody i kanalizacji.

LOKALIZACJA:
Działka położona jest w miejscowości Opacz Kolonia. Dobra komunikacja do Centrum Warszawy i innych dzielnic. Stacja SKM Opacz znajduje się 5-7 min spacerem, również przystanki autobusów linii miejskich. Szybki, łatwy dojazd do Trasy S 8. Podróż samochodem do Centrum Warszawy zajmuje ok 20 min. SKM ok 15 min. W odległości ok 5-10 min spacerem znajdują się 2 lokalne sklepy spożywcze. Sklep Lidl jest w odległości ok. 800-1000 metrów.

PRZEZNACZENIE:
Teren objęty jest MPZP, z przeznaczeniem U/MN (Usługi i zabudowa mieszkaniowa). Działka bardzo dobrze nadaje się na inwestycję magazynową, lub też nie uciążliwą produkcję.. W bliskim sąsiedztwie
jest dużo działających obiektów komercyjnych/magazynowych.
Można również zaadoptować istniejące budynki na cele mieszkalne. Wszystkie jednak wymagają odnowienia, generalnego remontu i unowocześnienia.
Cena za całość; 1.600.000 PLN ( do negocjacji)
Zapraszam do kontaktu po więcej informacji i do obejrzenia nieruchomości.
Szczegóły oferty

Cena1 600 000 PLN

Cena za m2646,20 PLN

Powierzchnia działki2 476 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiKomercyjna

PrądTak