MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
870 000 PLN
13 722,40 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
ul. Katalońska
Opis
Rozkładowe, dwustronne, ciche, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Stegnach w zielonej okolicy, nieopodal Dolinki Służewieckiej. Rejon z rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową i sportowo-rekreacyjną - Sadyba Best Mall, szkoły, przedszkola, restauracje, tereny zielone, etc.
Przed budynkiem znajduje się obszerny parking, na którym swobodnie mieszczą się samochody mieszkańców i gości.

Nieruchomość położona jest w dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dojazd do Śródmieścia. Dzięki bliskości dwupasmowych arterii, Al. Gen. Sikorskiego i Al. Jana III Sobieskiego dojazd do innych dzielnic Warszawy staje się bezproblematyczny. Warto wspomnieć o pobliskiej budowie nowoczesnej linii tramwajowej, która będzie niebawem łączyć rejon, w którym znajduje się nieruchomość z innymi dzielnicami Warszawy. Na chwilę obecną szybki, kilkuminutowy dojazd autobusami do pobliskiej stacji metra "Wilanowska".

Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, a także inwestycyjny. Nieruchomość z Księgą Wieczystą i uregulowanym stanie prawnym.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia terminu prezentacji.

Szczegóły oferty

Cena870 000 PLN

Cena za m213 722,40 PLN

Powierzchnia63,40 m2

Liczba pokoi4

Piętro4

Liczba pięter11

Typ kuchniWidna

RynekWtórny