Jeżówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
330 000 PLN
Powierzchnia
3 910 m2
Liczba pokoi
2

Działka o powierzchni 3910 m2 jest zagospodarowana w pierwszej części tj. około 1100m 2 . Jest ona przede wszystkim ogrodzona płotem z bali na podmurówce i płot jest łatwy do odrestaurowania(obecnie wymaga naprawy). Na niej jest dom drewniany całoroczny, jednopiętrowy zbudowany tradycyjną metodą przez górali tzw. bacówka. Jest wykonany z bala, z drewna nie odsysanego. Docelowo miał być domkiem gościnnym.

Dla tych którzy kochają polski folklor, są myśliwymi lub kochają tradycyjne jedzenie jest kuchnia z głębokim paleniskiem na dwie fajery, zrobiona z cegły szamoty oraz kominek wychodzący na główną część salonu. Poddasze robi wrażenie bardzo przytulnego i tworzy możliwość różnych aranżacji, w projekcie miała to być sypialnia z garderobą. Widok z okna balkonowego pokazuje dalszą jeszcze nie zagospodarowaną część działki i przedstawia pole, a z drugiego okna widać ulicę. Z tyłu domu, od strony pola jest weranda. Na werandę można przejść przez korytarz ( z dużym oknem balkonowym) albo tradycyjnie od podwórka. Jest tam bardzo zacisznie, ponieważ ta mniejsza część działki porośnięta jest starodrzewiem.

Parter domu ma 32,2 m2 i otwartą werandę o powierzchni 7,5 m2 Werandę można łatwo zabudować powiększając metraż parteru do 39,7 m2. Poddasze ma powierzchnię całkowitą 31,5 m2.

Do domku doprowadzony jest nie tylko prąd jednofazowy, ale również i trójfazowy, co stwarza możliwość ekonomiczniejszego wykorzystania energii. W ramach kanalizacji wybudowano przydomową oczyszczalnię ścieków. Można przyłączyć się do sieci wodociągowej, ale do domku jest doprowadzona woda z własnej studni, która ma elektryczną pompę w rurze.

Pozostała część działki 2800m2 miała być przeznaczona na duży dom jednorodzinny. Przed działką jest już wydzielony chodnik – pas 3 metrów (90 m2 )- a cała zabudowa przesunięta. Dom położony jest na terenie rolnym, po bokach w ścisłej granicy nie ma sąsiadów. Zabudowania są po drugiej stronie ulicy. Cała działka jest budowlana.

Działka położona jest przy drodze asfaltowej oświetlonej latarniami, jest to boczna część Jeżówki ( ślepa ulica). Położenie działki umożliwia bardzo dobry dojazd do W-wy – około 60km, do Sochaczewa około 6km natomiast do zjazdu Wiskitki (A 2) jest tylko około 8km. Znajduje się niedaleko drogi przelotowej 50 między Sochaczewem , a Żyrardowem.
zapraszam na prezentacje !!!

 • Materiał: Drewno
 • Dach: Blacha
 • Typ okien: Drewniane (stary typ)
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Dostępne w okolicy: Kościół, Sklep, Las, Rzeka, Szkoła
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Bus
 • Ujęcie wody: Miejska w drodze, Studnia
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Przydomowa oczyszczalnia ścieków
 • Rodzaj ogrzewania: Kominkowe, Elektryczne
Ewa Musiejczuk

Ewa Musiejczuk

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu