Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Brzeźce

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
287 000 PLN
Powierzchnia
1 176 m2

Działka położona w miejscowości Brzeźce nad rzeką Pilicą - Gmina Białobrzegi. Dojazd drogą asfaltową. W sąsiedztwie całoroczne i letniskowe domy. Cisza, spokój, w okolicy rozległe lasy, odległość do Pilicy 400 metrów. Teren niezalewowy, na wzniesieniu. Odległość do Białobrzegów wynosi 3 km, do Warszawy 73 km.
Nieruchomość, o całkowitej powierzchni 1176 metrów kwadratowych. Działka jest ogrodzona i zaopatrzona we wszystkie media oprócz gazu. Niedaleko przystań wodna i restauracja. Możliwe spływy kajakowe rzeką Pilicą. Na działce znajduje się, w pełni wyposażony, zadbany dom drewniany. Ogrzewanie kominkowe.. Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt.

Polecam i zapraszam na prezentację.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej