Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Na sprzedaż działka Komorów - Prestiżowa lokalizacja

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 687 000 PLN
Powierzchnia
1 808 m2

Mamy zaszczyt zaprezentowania Państwu rewelacyjnej działki położonej w prestiżowej lokalizacji, na osiedlu zamkniętym, w podwarszawskiej miejscowości Komorów. Teren przeznaczony jest pod zabudowę rezydencyjną lub alternatywnie jednorodzinną. Działka o powierzchni 0.1808 ha, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 30 x 60 m. posiada dostęp do całkowitej infrastruktury medialnej. Nieruchomość podlega wytycznym miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Michałowice. Bezpośredni dostęp do działki poprzez oświetloną aleję, wyłożoną kostką brukową.
Okolica działki z pełną infrastrukturą handlowo-usługową i sportowo-rekreacyjną. Dogodny, szybki dojazd do Warszawy trasą S8 lub alternatywnie WKD ze stacji Komorów, która znajduje się w odległości około 1 km, 15 minut spacerem od nieruchomości.
Stan prawny nieruchomości - Odrębna własność z KW bez jakichkolwiek obciążeń.


W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia terminu prezentacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.  

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej