Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Zimna Woda

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 987 000 PLN
Powierzchnia
18 200 m2

Atrakcyjna działka inwestycyjna położona w miejscowości Zimna woda pomiędzy Mszczonowem a Grójcem, w Gminie Mszczonów, woj. Mazowieckie. Nieruchomość usytuowana jest przy głównej, krajowej drodze tranzytowej NR 50, po której odbywa się intensywny ruch przewoźników krajowych i zagranicznych.
Lokalizacja działki oferuje fantastyczne możliwości prowadzenia działalności przemysłowej, handlowej lub usługowej. Idealne miejsce na stację benzynową, bazę noclegową dla kierowców TIR lub przydrożną restaurację.
Optymalna powierzchnia działki 1.82 ha jak również jej bezpośrednia granica z drogą NR50 na odcinek około 90m z dwoma dedykowanymi zjazdami umożliwia bezpieczny, bezkolizyjny dostęp kierowców do nieruchomości.
Działka posiada dostęp do wszystkich mediów - woda, energia elektryczna, gaz. Kształt działki można określić jako prostokątny, o płaskim ukształtowaniu terenu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus
Beata Karwowska

Beata Karwowska

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej