Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Nieruchomość Gruntowa 2476 m2 Opacz Kolonia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 000 PLN
Powierzchnia
2 476 m2DZIAŁKA:
Bardzo dobrze zlokalizowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2476 m2. Na działce posadowione są następujące wolnostojące obiekty:
1. Dom mieszkalny, całoroczny, parterowy o powierzchni 115 m2, składający się z 3 pokoi, przedpokoju,  kuchni, łazienki. Dom posiada piwnice i użytkowy strych
2. Budynek gospodarczy o powierzchni 66 m2. Składa się z dwóch pomieszczeń, kuchni i WC. Posiada parter i strych.
3. Garaż, z przylegającym pomieszczeniem gospodarczym. Całość o powierzchni 52 m2.

MEDIA:
Działka jest wyposażona w następujące media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja miejska. Wszystkie posadowione na działce obiekty mają dostęp do prądu, gazu (oprócz garażu), wody i kanalizacji.

LOKALIZACJA:
Działka położona jest w miejscowości Opacz Kolonia. Dobra komunikacja do Centrum Warszawy i innych dzielnic. Stacja SKM Opacz znajduje się 5-7 min spacerem, również przystanki autobusów linii miejskich. Podróż samochodem do Centrum Warszawy zajmuje ok 20 min. SKM ok 15 min. W odległości ok 5-10 min spacerem znajdują się 2 lokalne sklepy spożywcze. Sklep Lidl jest w odległości ok. 800-1000 metrów. 

PRZEZNACZENIE:
Teren objęty jest MPZP, z przeznaczeniem U/MN (Usługi i zabudowa mieszkaniowa). Działka bardzo dobrze nadaje się na inwestycję magazynową, lub też nie uciążliwą produkcję.. W bliskim sąsiedztwie
jest dużo działających obiektów komercyjnych.
Można również zaadoptować istniejące budynki na cele mieszkalne. Wszystkie jednak wymagają odnowienia, generalnego remontu i unowocześnienia.

Cena za całość; 1.600.000 PLN (do negocjacji)
Zapraszam do kontaktu po więcej informacji i do obejrzenia nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada, Kolejka podmiejska
Robert Rożnowski

Robert Rożnowski

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej