Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Na sprzedaż działka budowlana, nad jeziorem, z linią brzegową

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
33 705 m2

Działka budowlana na sprzedaż w woj. kujawsko pomorskim. Położona nad malowniczym jeziorem Wysokie Brodno na Pojezierzu Brodnickim. Nieruchomość znajduje się w otulinie Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Okolica jest bardzo spokojna i zadbana. Blisko do wszystkich udogodnień miejskich, co pozwala na komfortowe przebywanie na łonie natury z jednoczesną możliwością korzystania z infrastruktury handlowo-usługowej. Działka posiada bezpośredni dostęp do lokalnej drogi asfaltowej. Ma doprowadzoną wodę oraz energię elektryczną. Teren przeznaczony na luksusową posiadłość z przystanią wodną, kortem tenisowym etc. Może być również świetną inwestycją z przeznaczeniem na budowę hotelu lub ośrodka wypoczynkowego z indywidualnymi domkami letniskowymi.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Beata Karwowska

Beata Karwowska

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej