Nowa Bukówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 800 000 PLN
Powierzchnia
6 007 m2

Świetna ZABUDOWANA nieruchomość w postaci działki o wymiarach ok 110x55m2 wielkości 6007 m2 oznaczonej w MPZP jako PU (produkcyjno-usługowa).
Działka w odległości ok 100-150m od trasy S8 droga krajowa nr 8 relacji Warszawa-Katowice. Zjazd z autostrady 500m. Plac manewrowy. Dodatkowo hala blaszana o powierzchni ok 200m2.
Budynek posadowiony na działce murowany wybudowany w 2001 roku., piętrowy.
Przeznaczenie budynku to biuro, produkcja, pomieszczenia socjalne, łazienki, kuchnia dla pracowników, hale produkcyjne, pomieszczenia magazynowe, kotłownia. Stan świetny. Media - woda z ujęcia własnego, gaz naziemny w butli ok 6tys litrów, szambo, prąd. Nieruchomość bez koniecznych nakładów może już po sprzedaży być wykorzystywana.
Komunikacja do Warszawy S8 idealna. tiry, duże auta i inne konieczne mogą zajeżdżać.
Opis warunków - przedmiotowa działka przeznaczona jest pod lokalizację warsztatów rzemiosła produkcyjnego, obiektów produkcyjno- usługowych, składów o uciążliwości nie wykraczającej poza granice działki (PU) , plan dopuszcza obiekty usług i składów użyteczności publicznej związanych z obsługa handlu /sklepy, hurtownie, budynki biurowe, bazy, zaplecza oraz inne obiekty usługowe kubaturowe ,których uciążliwość nie wykracza poza granice działki.
Nieruchomość można zakupić jako DZIAŁKĘ INWESTYCYJNĄ .Dopuszcza się realizację budynku mieszkalnego. Okolice Radziejowic, Nadarzyna. Zapraszam.

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Joanna Czaykowska

Joanna Czaykowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu