Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Na sprzedaż działka budowlana - Tłuszcz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
217 000 PLN
Powierzchnia
922 m2

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu działki budowlanej położonej w zadbanym i rozwijający się a zarazem spokojnym rejonie ulicy Nadrzecznej w Tłuszczu. Nieruchomość znajduje się na płasko ukształtowany terenie o powierzchni 922 m2. Przybliżone wymiary działki: 26 x 36 m. Zaletą rejonu jest jego optymalna odległość do lokalnej infrastruktury a zarazem położenie w otoczeniu natury. Dogodny dojazd do Warszawy trasą S8 jak również alternatywnie PKP ze stacji Tłuszcz odległej około 1 km od działki.


W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia terminu prezentacji proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej