Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Na sprzedaż lokal biurowy na parterze ul. Odyńca, na Mokotowie 17,5 m

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
275 000 PLN
Powierzchnia
17,50 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
Parter

Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 3,53 m na 4,4 m. Do lokalu należy dodatkowo pomieszczenie gospodarcze - kuchnia o powierzchni 2,40 m na 1,40 m. Całkowita powierzchnia nieruchomości to 17,50 m2. Lokal usytuowany na wysokim parterze z oknami na ulicę Odyńca. Może być przeznaczony na biuro, kancelarię lub do prowadzenia innej działalności gospodarczej. W lokalu jest zamontowany alarm, można podłączyć telefon stacjonarny. W oknach znajdują się rolety antywłamaniowe. Lokal może również zostać zakupiony do zamieszkania, jako kawalerka. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji: na Mokotowie, przy ulicy Odyńca. To jedynie 7 minut pieszo do metra Racławicka lub metra Wierzbno. Naprzeciw budynku rozciąga się Ogród Jordanowski oraz Park gen. Gustawa Orlicz Dreszera. W bliskim sąsiedztwie są kawiarnie, restauracje, przedszkola (także Przedszkole Kanadyjskie), Szpital św. Elżbiety i Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej.

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Witryna: Tak
Ewa Musiejczuk

Ewa Musiejczuk

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu