Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
600 000 PLN
Powierzchnia
44,86 m2

Lokal znajduje się w budynku z 2009 roku w bardzo dobrej lokalizacji w samym sercu Ursynowa, róg Belgradzkiej i KEN. Lokal znajduje się przy stacji metra Natolin. Przy budynku przystanek autobusowy. Lokal znajduje się w ciągu pieszych wśród innych lokali usługowych. Przed lokalem można zaparkować na parkingu za szlabanem na pilota. W cenie lokalu dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Lokal ma 44,86m2, z dużą witryną, składał się z trzech pomieszczeń, łazienki, pomieszczenia socjalnego oraz przedsionka. Można zmieniać rozkład lokalu. Media: lokal jest zaopatrzony w instalacje: energetyczną, co, wodno - kanalizacyjną (sieć miejska) oraz Internet.

Zakup tego lokalu to oszczędność czasu i minimum nakładów na remont dla nowego właściciela/inwestora. Lokal jest całkowicie wykończony. Piękna podłoga, ładnie wykończone ściany, elegancka łazienka i wyposażone pomieszczenie socjalne nadaje się na każdy rodzaj działalności. Kupując ten lokal można od razu zarabiać. Obecnie w lokalu znajduje się elegancki salon fryzjerski. Można przejąć lokal z obecnym najemcą. Czynsz najmu 3300 PLN.

  • Recepcja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Winda: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Kamila Kierska

Kamila Kierska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu