Lublin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
567 000 PLN
Powierzchnia
70,50 m2
Piętro
2

Trzypokojowy lokal użytkowy z kominkiem i klimatyzacją w odnowionej kamienicy z 1910 roku, usytuowanej w doskonałej lokalizacji przy spokojnej, historycznej ulicy Niecałej, w samym sercu Lublina. Jest to miejsce ze znakomicie rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i usługową. W sąsiedztwie Plac Litewski, Centrum i Stare Miasto. Lokal jest głównie przeznaczony na funkcjonalne biuro. W pomieszczeniach zainstalowane zostały jednostki klimatyzacyjna a jedno z nich, które jest garderobą, może pełnić funkcję serwerowni, w przypadku przeznaczenia biurowego. Alternatywnie nieruchomość może być doskonale wykorzystana jako przestronne, klimatyczne, komfortowe, mieszkanie z kominkiem i klimatyzacją. Atutem lokalu/mieszkania jest fakt, że w trakcie remontu zadbano o najdrobniejsze detale i wymianę wszystkich instalacji. Rozprowadzono przewody sieciowe 6 kategorii jak również okablowanie do projektora.

Serdecznie polecam tę wyjątkową nieruchomość.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia terminu prezentacji proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu