Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
100 m2
Piętro
4

pół piętra do wynajęcia , wjazd własną windą na 4 piętro , recepcja i wydzielone pokoje , możliwośc własnej aranżacji.


Lokal mieszczący się w kamienicy na ul. Nowogrodzkiej w Centrum Warszawy z własnym ogrzewaniem gazowym ,zadbana, przedwojenna kamienica , zamykana 2 bramami wraz z całodobową ochroną. Na 4 piętro prowadzi winda , która jest użytkowana tylko przez 2 inne lokale.Możliwość wynajęcia 100 do 400m2 powierzchni.

ROZKŁAD

Lokal znajduje się na rozkładowym piętrze , składa się z 15 oddzielnych zamykanych pokoi każdy z niezależną łazienką. Możliwość korzystania z usług recepcyjnych.

STANDARD

Lokal po remoncie w 2014 roku ściany odświeżone w 2019 r., na podłodze w pokojach wykładzina obiektowa. Na korytarzach gres.

LOKALIZACJA

Renomowana lokalizacja - gwarantuje sąsiedztwo licznych obiektów rządowych, placówek dyplomatycznych, ekskluzywnych restauracji, butików i hoteli.

Ścisłe Centrum Warszawy, budynek położony jest na rogu ulicy Poznańskiej i Nowogrodzkiej . Idealnie skomunikowane tuż przy metrze Centrum, tramwaje, autobusy, od Dworca Centralnego
7 minut na piechotę.

INFORMACJE DODATKOWE

W okolicy bez problemu można zaparkować. Lokal wyposażony w klimatyzację , system monitoringu i szybki bezprzewodowy internet .Zapraszam na prezentacje!

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 3
Ewa Musiejczuk

Ewa Musiejczuk

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej