Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
18 000 PLN
Powierzchnia
194,07 m2

Lokal w świetnej lokalizacji, w Centrum Śródmieścia z dużymi witrynami wychodzącymi na uczęszczaną przez pieszych ulicę Zgoda. Posiada dwa wejścia, główne od frontu i dodatkowe od strony ul. Chmielnej, która jest jednym z najbardziej popularnych "deptaków" dla pieszych w centrum. To doskonałe usytuowanie lokalu zapewnia wspaniałą dostępność dla przechodniów, czyli potencjalnych klientów. Na zapleczu lokalu znajduje się kameralne patio zapewniające odskocznie od szumu i zgiełku miasta.

Lokal jest przeznaczony typowo do prowadzenia w nim działalności gastronomicznej, lecz może być również wykorzystany do działalności handlowo-usługowej. Przystosowanie lokalu do konkretnego rodzaju działalności nie sprawi kłopotu ponieważ jest on pomieszczeniem typu "open space" co pozwala na indywidualną aranżację wedle upodobań najmującego. Dodatkową zaletą lokalu jest obszerna 52 metrowa piwnica, która może być używana jako zaplecze lub magazyn.

Podana kwota najmu lokalu jest kwotą netto. Dodatkowe koszty to opłaty eksploatacyjno-administracyjne oraz jednorazowa kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu plus media (brutto).

Serdecznie zapraszam na prezentację tego atrakcyjnego lokalu. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 320
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu