Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Lokal usługowo-handlowy do wynajęcia - Żoliborz, Warszawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 800 PLN
Powierzchnia
52 m2
Piętro
Parter

Na wynajem lokal usługowy o pow. 52 m2 na Sadach Żoliborskich (ul. Powązkowska 42). Wejście i witryny wychodzą na pasaż. Lokal jest w stanie deweloperskim przeznaczonym do własnej aranżacji. Główną zaletą nieruchomości jest doskonała komunikacja z centrum Warszawy. Lokal posiada ogrzewanie miejskie. Typ własności: własność. Idealne miejsce na aptekę, sklep spożywczy, biura, księgarnię, sklep papierniczy, sklep z kreatywnymi zabawkami, kwiaciarnię, usługi medyczne, itp. Osiedle Żoliborz artystyczny na Sadach Żoliborskich to nowoczesne rozwiązania, dynamiczny rozwój, fantastyczny klimat.

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 3
Ewa Musiejczuk

Ewa Musiejczuk

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu