Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Na sprzedaż studio z antresolą przy Metrze Politechnika

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
459 000 PLN
Powierzchnia
23,55 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Na sprzedaż mini apartament w Śródmieściu, dla koneserów przedwojennej architektury. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej Kamienicy Wacława Wędrowskiego z 1913 roku. 

Studio o powierzchni 23, 55 m2 wizualnie wygląda na dużo większe, dzięki wysokim sufitom (350 cm) oraz wielkim oknom (płd.-wsch.) charakterystycznym dla mieszkań w kamienicy.

Funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń podzielona na:
- część dzienną z wyjściem na uroczy balkon z ciszą za oknem ,
- część sypialnianą (antresola - 8 m2/130h),
- kuchnię ze stałą zabudową i sprzętami AGD - w cenie,
- łazienkę z prysznicem.

Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, pogranicze Śródmieścia i Starego Mokotowa. Kilka kroków do Metra Politechnika, węzła komunikacyjnego Plac Konstytucji i arterii komunikacyjnej Trasy Łazienkowskiej.  Wokół pełna miejska infrastruktura, tętniące życiem miasto a zarazem miejsce do rekreacji OSiR Polna i Pole Mokotowskie.

Lokal stanowi odrębną własność, KW bez obciążeń.

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Uczelnia, Centrum handlowe, Basen, Restauracja, Bank, Park
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus
Dorota Więckowska

Dorota Więckowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej