Warszawa, Mokotów, ul. Stopowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
447 000 PLN
Powierzchnia
37,31 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Mieszkanie przerobione z 1 pokojowego na dwupokojowe w kamienicy z początku lat 50-tych w pięknej, kameralnej i bardzo cichej okolicy Dolnego Mokotowa, w sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Doskonała lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej. III ostatnie piętro, 3 mieszkania na piętrze. Wysokość mieszkania 2.8 m. Osobna kuchnia z oknem. Balkon. Widok na zieleń. Piwnica w użytkowaniu. Budynek jest po remoncie wszystkich instalacji. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem. Preferowana gotówkowa transakcja zakupu. Serdecznie zapraszam na prezentację.
Bardzo dobra oferta. Polecam.

  • Piwnica: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu