Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
525 000 PLN
Powierzchnia
39,30 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
6

Mieszkanie typu studio. Ciche i przestronne. Pokój z aneksem kuchennym i dużym balkonem. Łazienka z prysznicem. Miejsce w garażu pod budynkiem w cenie. Użytkowanie komórki lokatorskiej.
Bardzo dobra lokalizacja zarówno pod względem komunikacyjnym (tramwaj , autobus, SKM) jak i rekreacyjnym ( Park Szczęśliwicki , parki i skwery zielonego Rakowca).

Doskonała oferta na cele mieszkaniowe lub pod wynajem. Możliwość zakupu drugiego podobnego mieszkania położonego obok. Mieszkania połączone wydzieloną częścią korytarza.
Cena podlega negocjacjom.

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Kolej, Autobus, Tramwaj
Barbara Adamska

Barbara Adamska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu