Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Stary Mokotów. Dwa pokoje. I piętro. Zieleń

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
675 000 PLN
Powierzchnia
49,08 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Ulica Wiktorska, samo serce Starego Mokotowa. Kamienica zatopiona w zieleni. Dookoła piękny starodrzew, lipy, modrzewie, wiele krzewów.
Piękny widok z mieszkania na zieleń. Bardzo cicho. Dwustronna ekspozycja okien - północ i południe.

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.08 m2, położone w świetnej lokalizacji. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w 4 piętrowej kamienicy z lat pięćdziesiątych. Kameralna klatka schodowa, tylko 3 mieszkania na piętrze. Klatki bardzo estetyczne, aktualnie w trakcie remontu generalnego.
Mieszkanie 2 pokojowe, z możliwością przerobienia na salon z aneksem kuchennym i dwie osobne sypialnie. Łazienka z wanną, jest możliwość powiększenia łazienki. Piwnica w użytkowaniu.

Otoczenie z pełną infrastrukturą usługowo-handlową jak również rekreacyjno-sportową. Rejon doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami Warszawy.
Parkowanie przy kamienicy.

Nieruchomość posiada KW bez jakichkolwiek obciążeń prawnych. Mieszkanie jest przeznaczone do remontu i przywrócenia do pierwotnej świetności.

Polecam dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i komfortowej lokalizacji.
Odległości: stacja Metro Racławicka 5min - 400m

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia terminu prezentacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  • Piwnica: Tak
  • Komunikacja: Metro
Beata Karwowska

Beata Karwowska

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej