Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Mieszkanie na sprzedaż blisko metra, na Starym Mokotowie, Warszawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
693 000 PLN
Powierzchnia
49,08 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w sercu Starego Mokotowa, przy ul. Wiktorskiej. Spokojna i komfortowa okolica, w otulinie terenów zielonych. Nieruchomość o powierzchni 49.08 m2, znajduje się na pierwszym piętrze w 4 piętrowej kamienicy z lat pięćdziesiątych. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i korytarza oraz przynależnej piwnicy. Dużą zaletą jest dwustronna ekspozycja okien na północ i południe. Otoczenie z pełną infrastrukturą usługowo-handlową jak również rekreacyjno-sportową. Rejon doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Stacja Metra "Racławicka" znajduję się w odległości około 350 metrów od budynku. Nieruchomość posiada KW bez jakichkolwiek obciążeń prawnych. Mieszkanie jest przeznaczone do remontu i przywrócenia do pierwotnej świetności.

  • Piwnica: Tak
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu