Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Warszawa, Śródmieście

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
742 000 PLN
Powierzchnia
49,79 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
8

Mieszkanie dwupokojowe w kamienicy z lat 50-ych usytuowanej niedaleko stacji metra "Ratusz Arsenał" oraz Starego i Nowego Miasta. Lokalizacja z pełną infrastrukturą usługowo-handlową jak również infrastrukturą rekreacyjno-sportową. W okolicy kultowy Multimedialny Park Fontann na Bulwarach Wiślanych. Odległość do Ogrodu Krasińskich to niecałe 200 metrów. Wejście do budynku oraz okna mieszkania znajdują się od strony podwórka, co gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie komfort przebywania w centrum miasta. Mieszkanie posiada KW bez jakichkolwiek obciążeń prawnych.

Polecam dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i komfortowej lokalizacji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia terminu prezentacji.

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej