Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Ciche widne 2 pokoje 51 M balkon garaż I piętro

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
570 000 PLN
Powierzchnia
51 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

MIESZKANIE:
Prezentowane mieszkanie ma 51 m2. Na lokal  składają się:
Salon: 19m2
Sypialnia: 16m2
Kuchnia: 7m2 (osobna, z oknem)
Łazienka: 4m2 (z oknem)
Przedpokój: 5m2 (z oknem)
Balkon: 3m2. 
W 2018 r. w łazience został wykonany pełen remont. Dwa lata wcześniej została wyremontowana kuchnia.
Mieszkanie jest bardzo jasne . lokal trójstronny. Ekspozycja wschodnia, południowa i północno zachodnia.
Mieszkanie może się bardzo dobrze sprawdzić jako inwestycja na wynajem, ale również służyć jako nieruchomość na własne potrzeby dla jednej, dwóch osób, lub rodziny z dzieckiem. Mieszkanie jest w stanie dobrym, aczkolwiek wymaga odświeżenia, lub drobnego remontu.
 Budynek w technologii Rama H z roku 1991. Mieszkanie mieści się na I z XI pięter. W budynku jest winda.
 
 Dodatkową przestrzeń zapewniają:  Garaż wolno stojący przypisany do lokalu o pow. 15.50m2,  pomieszczenie piwniczne ok. 2.5m2, oraz  wspólny schowek na klatce schodowej do dyspozycji 2 mieszkań.
Całe osiedle znajduje się na terenie ogrodzonym, zamkniętym. Wejścia od ul. Wólczyńskiej i ul. Reymonta. Dużo zieleni, ławki, alejki spacerowe, ogrodzony plac zabaw, oraz miejsca parkingowe dla rowerów.
OPŁATY:
 Czynsz przy jednej osobie oscyluje wokół 590 złotych, przy dwóch osobach ok 690 złotych.. Uwzględnia wszystkie opłaty administracyjne tj. gaz, woda, ogrzewanie, energia elektryczna, fundusz remontowy, podatek od nieruchomości, użytkowanie gruntu nieruchomości, wywóz śmieci i inne.
OKOLICA:
   Okolicę można zakwalifikować jako cichą i spokojną. Blisko stąd do pobliskich placów zabaw co może być ciekawą opcją dla rodziny z dziećmi. Poza terenami zielonymi warto wspomnieć o bogatej infrastrukturze handlowo-usługowej. W okolicy nie brakuje aptek, klubów fitness, restauracji, kawiarni, czy sklepów, oczywiście z CH Bemowo na czele. Również spacerem, bądź rowerem można się dostać do terenów rekreacyjnych Lasku Bielańskiego. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Świetny, bezkolizyjny dojazdu do centrum Warszawy i innej wybranej części miasta zapewnia Metro. 
Metro Wawrzyszew: ok. 1 km
Metro Stare Bielany: ok. 1 km 
 W pobliżu funkcjonują też liczne przystanki autobusowe ok. 90 m i tramwajowe ok. 145 m
 STAN PRAWNY:
 Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną KW. Możliwy zakup w kredycie.
CENA: 599.000 PLN ( zawiera garaż i piwnicę)


Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oraz na prezentację mieszkania.

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Metro, Autobus, Tramwaj
Robert Rożnowski

Robert Rożnowski

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej