Warszawa, Śródmieście, ul. Krakowskie Przedmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
887 000 PLN
Powierzchnia
54,53 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie 55 mkw. w kamienicy przy ulicy Krakowskie Przedmieście.
Świetna i piękna przedwojenna kamienica-- unikatowe miejsce.
Mieszkanie znajduje się na parterze a okna wychodzą na ogród Uniwersytetu Warszawskiego. Dzięki takiemu usytuowaniu mieszkanie jest ciche i kameralne mimo iż znajduje się w samym Centrum Warszawy.
W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, długi korytarz łazienka i wc.
Mieszkanie jest do remontu, własnej aranżacji dzięki czemu pozwoli uzyskać stan i standard według własnych wymagań i upodobań.
Możliwości aranżacyjnych jest bardzo wiele ze względu na ustawny korytarz w którym znajduje się duża wnęka (są to dodatkowe 3 m nie ujęte w KW) można zrobić aneks kuchenny i uzyskać 3 pokoje.
Z okna mieszkania widać zieleń i sale wykładową, wychodzą one na ukryty zielony skwer nieuczęszczany przez studentów a jednocześnie bardzo bezpieczny gdyż jak wiadomo teren Uniwersytetu jest całodobowo chroniony.

Barbara Tomaszewska

Barbara Tomaszewska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu