Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe blisko metra, Warszawa Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
624 000 PLN
Powierzchnia
59,40 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie blisko metra. Lokal jest rozkładowy, dwustronny. Znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym, zadbanym budynku otoczonym zielenią. Mieszkanie posiada atrakcyjny rozkład pomieszczeń pozwalający na indywidualną aranżację. Istnieje możliwość usunięcia niektórych ścian, według upodobań nabywcy. Zaletą nieruchomości jest doskonała komunikacja z innymi rejonami miasta. Stacja metra znajduje się w odległości ok. 650 m. Wokół wiele ścieżek rowerowych i deptaków. Osiedle położone niedaleko centrum Warszawy. Wokół doskonała infrastruktura handlowa, usługowa i edukacyjna. Zakup gotówkowy.

Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu