Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
699 000 PLN
Powierzchnia
58 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
9

Mieszkanie na Osiedlu Inflancka. Wspaniały rozkład, po remoncie. Salon z otwarta kuchnią. Kuchnia z zabudową-meble plus agd. Okno od zachodu na bocznej ścianie. Z salonu wyjście na balkon gdzie rozpościera się cudowny widok na panoramę Muranowa . Zachody-bajeczne ! Pozostałe dwa pokoje również z widokiem na panoramę. W hollu osobne pomieszczenie-pralnio-gospodarcze. łazienka duża ze szklana kabina prysznicową. Mieszkanie niezwykle przestronne, cudnie doświetlone. Lokalizacja - budynki otoczone zielenią, podwórka zadbane przez ogrodników, osiedle zamnkięte, spokojne i bardzo przyjazne. Piwnica przynależna do mieszkania. Arkadia, Metro, Parki w sąsiedztwie, Stare i Nowe MIasto, serce wspaniałego Muranowa! Bardzo polecam. Mieszkanie wolne do kupienia od już.

  • Piwnica: Tak
  • Komunikacja: Tramwaj, Metro, Autobus
Joanna Czaykowska

Joanna Czaykowska

Starszy doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu