Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
960 000 PLN
Powierzchnia
65,64 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Śródmieście ulica Belwederska przy Lądowej, to zespół kamienic wybudowanych w latach 1936-1938, osiedle ZUS.
Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Belwederu, Ambasad, Łazienek Królewskich. Cały kompleks w świetnym stanie, po rewitalizacji.
Posesja ogrodzona, brama na pilota. Parkowanie na terenie posesji lub poza podwórzem, do 8 parkometrów od adresu. 30zł/rok opłata do Gminy Śródmieście.

Mieszkanie jasne, bardzo widne (5 par okien), słoneczne, wysokie 297cm. z wystawą okien na trzy strony -wsch, pd (balkon), zachód. Ładny widok, zielono za oknami.
3 ostatnie piętro. 3 mieszkania na piętrze. Bez windy.
Mieszkanie po remoncie bardzo czyste, zadbane, ładne parkiety. Gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia nakładów na remonty.
Z możliwością również przearanżowania na mieszkanie z dwiema sypialniami plus salon z kuchnią w aneksie.
Piwnica w użytkowaniu. Niskie koszty utrzymania czynsz 700zł./msc. Podatki 800zł/rok.
Zapraszam na prezentacje!

  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Beata Karwowska

Beata Karwowska

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu