Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
920 000 PLN
Powierzchnia
66,90 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy na Dolnym Mokotowie, położone w prestiżowym rejonie dzielnicy. Rozkładowe z oddzielną toaletą, garderobą i balkonem. Kamienica w dobrym stanie technicznym po wymianie wszystkich instalacji. Sąsiedztwo trzech parków: Łazienek Królewskich, Morskiego Oka i Promenady. Atutem mieszkania jest jego lokalizacja w spokojnej okolicy a zarazem położenie blisko świetnych arterii komunikacyjnych jakimi są ulice Belwederskiej i Spacerowej.
Mieszkanie do odświeżenia lub całkowitej nowej aranżacji wedle upodobań przyszłego właściciela. Wysokość pomieszczeń: 3.1 m, Podłogi: parkiet dębowy, deska podłogowa, płytki w łazience i toalecie.

Gorąco polecam tę nieruchomość. Zapraszam na prezentację!

Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu