Lublin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
567 000 PLN
Powierzchnia
70,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Przestronne, klimatyczne, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z kominkiem i klimatyzacją w odnowionej kamienicy z 1910 roku, usytuowanej w doskonałej lokalizacji przy spokojnej, historycznej ulicy Niecałej, w samym sercu Lublina. Jest to miejsce ze znakomicie rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i usługową. W sąsiedztwie plac Litewski, Centrum i Stare Miasto. Lokal może być doskonale wykorzystany jako komfortowe mieszkanie, lub alternatywnie przeznaczony na funkcjonalne biuro. W garderobie jest zainstalowana jednostka klimatyzacyjna, a zatem może ona pełnić funkcję serwerowni, w przypadku przeznaczenia biurowego. Atutem mieszkania jest fakt, że przy remoncie zadbano o najdrobniejsze detale i wymianę wszystkich instalacji. Rozprowadzono przewody sieciowe 6 kategorii jak również okablowanie do projektora.

Serdecznie polecam tę szczególną nieruchomość.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Piwnica: Tak
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu