Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Ròtova, la Safor, Walencja, Wspólnota Walencka, 46725, Hiszpania

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
240 000 PLN
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Mieszkanie znajduje się w kameralnym, hiszpańskim miasteczku Rótova położonym w otoczeniu gór a jednocześnie w bliskiej odległości od morza, około 9 km. Uroku dodają lokalne sklepiki jak również piekarnia, w której można delektować się paellą i innymi hiszpańskimi pysznościami. W okolicy wiele tras rowerowych z cudownymi widokami. Miasteczko Rótova jest oddalone o 9 km od miasta Gandia. (Region Costa Blanca) i o 12 km od lokalnej plaży w Gandii. Piękny widok z loggii a z tarasu nad mieszkaniem zapierający dech widok na całą okolicę. Wspaniałe miejsce dla miłośników odpoczynku aktywnego jak również pasywnego. Dobra komunikacja miejska, którą można dojechać do Gandii i na plażę

Mieszkanie składa się z trzech sypialni, pokaźnego salonu z dużym balkonem, dwóch łazienek (jedna łazienka obecnie wykorzystywana jest jako pralnia). W pełni umeblowane, łącznie ze zmywarką i klimatyzacją. Trzecie piętro z wyjściem na ogromny taras widokowy. Opłaty około 800 euro rocznie.

UWAGA: Cena nieruchomości ustalona jest na podstawie przelicznika EURO w stosunku do PLN i może się zmieniać według bieżącego kursu tych walut.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu omówienia procedury zakupu.

Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej