Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Gandia, la Safor, Walencja, Wspólnota Walencka, Hiszpania

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
360 000 PLN
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w przepięknym regionie wypoczynkowym Hiszpanii - Costa Blanca. Mieszkanie usytuowane jest w malowniczo położonym mieście Gandia, które leży nad basenem morza Śródziemnego. Zaletą nieruchomości jest jej bliskość do głównego pasażu miasta gdzie znajduje się wiele restauracji, sklepów etc, nie wspominając o muzeum czy teatrze. Mieszkanie położone jest 4.5 km od przepięknej piaszczystej plaży do której można dojechać komunikacją miejską. W odległości 300 metrów od mieszkania znajduje się przystanek autobusowy, autobus na plażę odjeżdża co 15 minut i dojeżdża bardzo blisko plaży - 50 metrów.
Mieszkanie po kapitalnym remoncie, czwarte piętro, umeblowane z balkonem. Cicha i spokojna okolica , darmowy parking na około 100 aut, 50 metrów od mieszkania.
Powierzchnie pokoi: 11.26/13.9/15.5/17.3 metrów kw.
Mieszkanie od strony prawnej bez obciążeń.
UWAGA: Cena nieruchomości ustalona jest na podstawie przelicznika EURO w stosunku do PLN i może się zmieniać według bieżącego kursu tych walut.

Serdecznie polecam tę nieruchomość i zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Beata Karwowska

Beata Karwowska

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej