Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z dużym tarasem w Piasecznie

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
620 000 PLN
Powierzchnia
71,57 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Na sprzedaż mieszkanie w Piasecznie o powierzchni 72 m2 z dużym tarasem (33 m2).

Mieszkanie dwupoziomowe w budynku apartamentowym na bardzo ładnym osiedlu z 2001 r. Niska zabudowa. Wokół piękna zieleń, kaskada wodna, urozmaicone rośliny, ławki.

Lokal wystrojem i ustawieniem przypomina dom.
Na pierwszym poziomie o powierzchni 41,70 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą oraz holl. Piękne duże trzyskrzydłowe okna od podłogi do sufitu oraz dwa okna po jednym skrzydle od strony zachodniej. Okna wychodzą na zieleń i niebo. Pomieszczenia bardzo dobrze doświetlone.
Wyposażenie to biblioteka z litego drzewa, bardzo ładna kuchnia z drzewa. Schody piękne, drewniane, ciemnej barwy machoniu.

Na drugim poziomie znajdują się dwa pokoje, wielka łazienka z oknem dachowym i kabiną prysznicową. Pralka w zabudowie. Garderoba osobnym pomieszczeniem.
Z jednej sypialni wyjście na duży, wspaniały taras z którego widok to panorama Piaseczna - strony wschód i północ. Okna łazienki to wschód. Pierwszy pokój - zachód.

Taras o powierzchni 33 m2 jest wygodnym miejscem do odpoczynku, opalania etc. Cicho i kameralnie.

Dodatkowo do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze naprzeciw drzwi wejściowych 1,48 m2, na klatce.


Niski czynsz, grunty własne.

  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
Joanna Czaykowska

Joanna Czaykowska

Broker nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Witold Strzelczyk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK na podstawie wpisu do CEIDG, ul. Marszałkowska 58 lok. 11 i 12, 00-545 Warszawa, NIP: 5260055650, REGON: 011551390 („Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej