Warszawa, Mokotów, ul. Wita Stwosza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
880 000 PLN
Powierzchnia
72,28 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Mieszkanie w inwestycji "MANHATTAN PLACE" składa się z 2 pokoi / duże przeszklone, podwójne drzwi dają możliwość stworzenia przestrzeni ok.65m /, doświetlony z oknami na całej ścianie salon z aneksem kuchennym ok. 29m z wyjściem na taras 14m, drugie pomieszczenie 27m z dwiema dużymi szafami wnękowymi, korytarz 7m, łazienka z kabiną prysznicową i ściennymi lustrami 3m, oddzielne wc 2m Kamienna podłoga na całej powierzchni mieszkania, biała glazura na ścianach łazienki i wc, marmurowe parapety, klimatyzacja. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 4 m. Miejsca parkingowe 3 - 2 miejsca plus platforma płatne 64 tyś. Lokalizacja - 5 min metro Wilanowska, tramwaje, autobusy, Lotnisko Chopina - 15 min, Biznesowy Mokotów, Galeria Mokotów, Park Królikarnia, Morskie Oko, Market Spożywczy na parterze budynku.

  • Typ balkonów: Loggia
  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
Anna Sojka

Anna Sojka

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu