Warszawa, Mokotów, ul. Balladyny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 PLN
Powierzchnia
44 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Mieszkanie rozkładowe, dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią i własnym ogródkiem. Bardzo ciche. Blisko do komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych. Wszystkie pomieszczenia kształtne, ustawne sprawiają wrażenie większych niż to wynika z metrażu. W mieszkaniu wymieniono okna, zostało odmalowane, na podłodze oryginalna drewniana klepka.
Wyposażone w podstawowe meble (szafy, 2 rozkładane sofy, stół, krzesła). Kuchnia wyposażona w szafki, kuchenkę, lodówę oraz pralkę.
Najemca dodatkowo pokrywa koszty energii elektrycznej, gazu, wody i odprowadzenia ścieków i oraz wywozu śmieci. Kaucja w wysokości jednego czynszu najmu.

  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Barbara Adamska

Barbara Adamska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu