Warszawa, Mokotów, ul. Górska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 100 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe - dwa oddzielne pokoje, osobna kuchnia z oknem, w kamienicy z początku lat 50-tych w pięknej, kameralnej i bardzo cichej okolicy Dolnego Mokotowa. Doskonała lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej. W promieniu 250-300 metrów znajdują się trzy parki: Łazienkowski, Morskie Oko i Promenada. Budynek jest po remoncie wszystkich instalacji. Mieszkanie wynajmowane jest za cenę 2100 zł. z pełnym wyposażeniem. Najemca pokrywa opłaty za media. Kwota kaucji: 2100 zł.
Serdecznie zapraszam na prezentację.

  • Komunikacja: Autobus
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu