Warszawa, Bielany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Do wynajęcia od zaraz 3 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze niewielkiego budynku, zlokalizowanego na starym osiedlu w centrum Bielan.

Rozkład: Trzy pokoje/ balkon/ widna, oddzielna kuchnia w pełni wyposażona/ w przedpokoju duża szafa.
Wejście do mieszkania z zamykanej galerii.

Lokalizacja:
W bezpośredniej bliskości szkoły, przedszkola, sklepy, bazarek, przychodnie, parki i tereny zielone, siłownie terenowe.

Informacje dodatkowe:
Do czynszu należy doliczyć koszty zużycia mediów (prąd, gaz) według liczników , możliwość dostępu do Internetu i TV kablowej(UPC). Kaucja jednomiesięczna.

Zapraszam na prezentacje!

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Restauracja, Szpital, Przedszkole, Bank, Fitnes, Bar, Kościół, Komenda policji, Hala sportowa, Park, Las, Plac zabaw, Rzeka, Uczelnia, Sklep, Przychodnia lekarska, Bazarek, Apteka, Gimnazjum, Żłobek
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus
Tomasz Łubieński

Tomasz Łubieński

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu