Warszawa, Targówek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
44,35 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Do wynajęcia dwupokojowe , rozkładowe mieszkanie na ul. Dalanowskiej , blisko Lidla.
Wysokie, ustawne, funkcjonalne, mieszkanie dwupokojowe o klasycznym, modelowym rozkładzie znajdujące się na pierwszym piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą. Budynek z 2012 r. Lokal o przyciągającej wzrok aranżacji składający się z dwóch oddzielnych, niezależnych pokoi, oddzielnej i widnej kuchni, łazienki, hallu i dużego balkonu.

Lokum dwustronne o ekspozycji południowo- wschodniej : słoneczne, doświetlone, ciepłe.

Osiedle strzeżone, zamknięte o przyciągającej wzrok aranżacji przyjazne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, nieposiadające barier urbanistyczno-architektonicznych.

W pełni rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa, promieniu 600 m znajduje się: szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, bazarek, sklepy spożywcze, usługi, na terenie klub fitness.Najem okazjonalny ,chętnie na min 1 rok.

Doskonały punkt komunikacyjny z szybkim i bezpośrednim połączeniem z Centrum, 9 minut piechotą do stacji Metra ''Trocka''.

  • Winda: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Przedszkole, Szkoła, Bank, Restauracja
  • Komunikacja: Metro, Autobus
Ewa Musiejczuk

Ewa Musiejczuk

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu