Warszawa, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 900 PLN
Powierzchnia
72 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

PRESTIŻOWY, W PEŁNI WYPOSAŻONY APARTAMENT W PIĘKNEJ KAMIENICY PRZY AL. UJAZDOWSKICH - ŚWIETNA LOKALIZACJA

72m2 / jasny / 3 pokoje / 2 sypialnie / 1 łazienka / w pełni umeblowany / wysokość 3.5 / 1 piętro

Możliwość wynajęcia na mieszkanie, biuro czy też showroom.

******
STANDARD:
Nowy, w pełni wyposażony elegancki apartament w kamienicy z 1897 roku. Możliwość wynajęcia na mieszkanie, biuro czy też atelier, ze względu na świetną lokalizację. Wszystko w najwyższym standardzie, dębowy parkiet, designerskie meble. Balkony francuskie, mieszkanie urządzone w stylu Paryskim. Zachowana przedwojenna sztukateria na suficie. Wysokie (3,5m) ,bardzo jasne i przestronne. Widok na Aleje Ujazdowskie oraz Ambasady i Park. Całe wyposażenie nowe, dotychczas nieużywane. Przestrzenna część dzienna - salon, jadalnia, łazienka oraz sypialnia i dodatkowy pokój który może służyć jako gabinet lub dodatkowa sypialnia.

LOKALIZACJA:
Najlepsza i najbardziej prestiżowa lokalizacja w Warszawie. Aleje Ujazdowskie - na wprost Park Ujazdowski, 2 minuty piechotą do Łazienek, obok Mokotowska, Piękna i plac Trzech Krzyży. Świetna komunikacja, ścisłe centrum miasta. Strefa płatnego parkowania dla najemcy do 8 parkometrów od adresu opłata do Gminy 30zł/rok.

INFORMACJE DODATKOWE:
Najem minimum na rok. Czynsz opłaca Właściciel. Najemca pokrywa opłaty za prąd wg. zużycia oraz wywóz nieczystości. Preferowany najem okazjonalny. Kaucja 5900 zł.

Zapraszamy na piękną prezentację!

  • Komunikacja: Autobus
Beata Karwowska

Beata Karwowska

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu