Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Kazuń Polski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
8 900 000 PLN
Powierzchnia
1 100 m2
Liczba pokoi
30

Nieruchomość zabudowana na ładnym terenie Kazunia Polskiego. Nieruchomość to dom mieszkalny oraz pensjonat funkcjonujący jako Dom Seniora. Dom posadowiony na tyłach pensjonatu . 250 m2 , dwukondygnacyjny, Otwarta przestrzeń salonu, kominek, dwie sypialnie, łazienka, kuchnia na parterze oraz otwarta przestrzeń, wielka garderoba, pokoje i pokój kąpielowy na piętrze. Ogród z wielką , drewnianą , gustowną altaną dla gości oraz domowników dla otuchy w czasie upałów czy słoty. Pensjonat Dom Seniora o powierzchni 836 m2. Parter to - 9 pokoi z łązienkami ( po14m2), jadalnia 25m2, świetlica 26m2, kuchnia 25m2, recepcja, łazienki w hollu, ogród zimowy 35m2 - tu koncerty fortepianowe i inne. Garaż. Pralnia. Na piętrze 14 pokoi z łazienkami ( po 14m2 ), trzy otwarte tarasy po 12m2, dwie łazienki, pokój kąpielowy. Ogród na terenie ładnie zaaranżowany. Parking dla gości. Przyjemna atmosfera. Jeziorko na tyłach we współwłasności. Bliskość przyrody to wielka przyjemność dla pensjonariuszy. Nieruchomość wielce rentowna dla kupca. Wartość materialna i nie tylko , 20 lat świetnie prosperujący dom seniora z domem rodzinnym na jednym terenie to wypracowana marka i kawałek dobrej historii. Oczywiście można zmienić funkcję obecnego sposobu użytkowania na inny np. hotel, budynek konferencyjny i inne rodzaje działności. Jest MPZP. Media miejskie- wodociag, kanalizacja, gaz. Jest światłowód. Bardziej szczegółowych informacji udzielę na spotkaniu, serdecznie zapraszam.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Joanna Czaykowska

Joanna Czaykowska

Starszy doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej