Józefin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
400 m2

Obiekt turystyczno-rekreacyjny ze stajnią i zapleczem treningowym położony w miejscowości Józefin, w Gminie Poświętne, Powiat Wołomiński. W chili obecnej kompleks, spełnia funkcję idealnego, w pełni funkcjonującego ośrodka jeździeckiego z przeznaczeniem agroturystyczny dla dorosłych i dzieci.
Na terenie znajduje się duży budynek stajenny ze stanowiskami dla dziewięciu koni, pięcioma pokojami gościnnymi, toaletami, świetlicą i garażem, który można przeznaczyć na pomieszczenie socjalne.
Dodatkowo na obszarze nieruchomości usytuowana jest stajnia, w stylu angielskim, z boksami dla czternastu koni, rozpędzająca się do prędkości 22 km/h karuzela z ośmioma stanowiskami dla koni, hala o wymiarach 15m x 35m, dwie hale na siano o wymiarach 10m x 10m, padoki dla koni z rzeczką, oświetlony plac do jazdy o wymiarach około 60m x 70m.
Teren monitorowany i oświetlony.
Wokół łąki i lasy, idealna okolica stwarzająca możliwość organizacji rajdów konnych czy pieszych wypadów w teren.

Alternatywnie istnieje możliwość zakupu terenu sąsiadującego z obiektem o powierzchni około pięciu hektarów. Proponowana cena zakupu kompleksu z dodatkowym obszarem wynosi 3 000 000zł

W celu uzyskania dodatkowych informacji i umówienia terminu prezentacji nieruchomości proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu