Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Dom - Siedlisko, Zabrodzie, cicha okolica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
800 000 PLN
Powierzchnia
132 m2
Liczba pokoi
3

Dom z siedliskiem w podwarszawskiej miejscowości Zabrodzie, posadowiony na działce o powierzchni 2266 m2. Dom jest usytuowany w optymalnej odległości od trasy ekspresowej S8. Dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie 30 minut samochodem.
Oprócz domu, nieruchomość zabudowana jest czterema dodatkowymi budynkami gospodarczymi. Teren z dużym potencjałem i możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb według własnej aranżacji. Lokalizacja ze wszystkimi podstawowymi mediami.


W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia prezentacji, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

A house with a residence in the town of Zabrodzie near Warsaw, located on a plot of 2,266 m2. The house is located at an optimal distance from the S8 expressway. Access to Warsaw takes only 30 minutes by car.
In addition to the house, the property has four additional outbuildings. An area with great potential and the possibility of adapting to individual needs according to your own arrangement. Location with all basic utilities.

To obtain additional information or to arrange a presentation, please contact me by phone.

  • Materiał: Inny
  • Dach: Blacha
  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Ciepła woda: Piec węglowy/drewno
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska na działce
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej