Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

SPRZEDAJ LUB WYNAJMIJ NIERUCHOMOŚĆ

Wypełnij formularz – zgłoś nieruchomość na sprzedaż lub wynajem.

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
E-mail
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Witold Strzelczyk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK na podstawie wpisu do CEIDG, ul. Marszałkowska 58 lok. 11 i 12, 00-545 Warszawa, NIP: 5260055650, REGON: 011551390 („Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

Opinie Klientów:

Nasi Klienci polecają biuro nieruchomości Bracia Strzelczyk ze względu na profesjonalną wiedzę agentów, indywidualne podejście, zaangażowanie i wsparcie we wszelkich formalnościach. Większość nowych klientów trafia do nas „z polecenia”. Dziękujemy za zaufanie!

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Bracia Strzelczyk przy sprzedaży mieszkania na warszawskim Bemowie. Ogromne podziękowania składam Pani Dorocie Więckowskiej za doprowadzenie do udanej sprzedaży lokalu w szybkim czasie i pomoc w ogarnięciu polskiej biurokracji.

Więcej >>

Podejmując decyzję o sprzedaży mieszkania liczyłem się z kilkoma tygodniami bądź miesiącami oczekiwania na potencjalnego kupującego. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Pani Ewy, całość transakcji zajęła niewiele ponad 3 tygodnie.

Więcej >>

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Beaty Karwowskiej, z jej profesjonalnej obsługi przy sprzedaży mojej nieruchomości. P. Beata wykonała profesjonalną sesję zdjęciową mieszkania, umieściła oferty we wszystkich serwisach internetowych co umożliwiło częstą prezentację mieszkania i szybką sprzedaż. 

Więcej >>