Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

SPRZEDAJ LUB WYNAJMIJ NIERUCHOMOŚĆ

Wypełnij formularz – zgłoś nieruchomość na sprzedaż lub wynajem.

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
E-mail
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

Opinie Klientów:

Nasi Klienci polecają biuro nieruchomości Bracia Strzelczyk ze względu na profesjonalną wiedzę agentów, indywidualne podejście, zaangażowanie i wsparcie we wszelkich formalnościach. Większość nowych klientów trafia do nas „z polecenia”. Dziękujemy za zaufanie!

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Bracia Strzelczyk przy sprzedaży mieszkania na warszawskim Bemowie. Ogromne podziękowania składam Pani Dorocie Więckowskiej za doprowadzenie do udanej sprzedaży lokalu w szybkim czasie i pomoc w ogarnięciu polskiej biurokracji.

Więcej >>

Podejmując decyzję o sprzedaży mieszkania liczyłem się z kilkoma tygodniami bądź miesiącami oczekiwania na potencjalnego kupującego. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Pani Ewy, całość transakcji zajęła niewiele ponad 3 tygodnie.

Więcej >>

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Beaty Karwowskiej, z jej profesjonalnej obsługi przy sprzedaży mojej nieruchomości. P. Beata wykonała profesjonalną sesję zdjęciową mieszkania, umieściła oferty we wszystkich serwisach internetowych co umożliwiło częstą prezentację mieszkania i szybką sprzedaż. 

Więcej >>