Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Zgłoś nieruchomość na sprzedaż lub wynajem

  Dlaczego agencja nieruchomości ?

  Wiedza pośrednika to przede wszystkim umiejętność analizy dokumentacji: ustalenie faktycznych właścicieli, ich praw oraz przypadających im udziałów. S.W Księdze Wieczystej znajdują się szereg informacji mających istotny wpływ na stan prawny nieruchomości, które mogą być niejasne zarówno dla klienta jak i samego właściciela. Mogą mieć znaczenie nie tylko przy pierwszej transakcji, ale również w późniejszym przenoszeniem praw, przekształcaniu etc. Skuteczna analiza umożliwia uniknięcie zakupu nieruchomości z wadą prawną, która może skutkować utrudnieniem w zarządzaniu nieruchomością, dalszemu przekształcaniu, rozbudowy, roszczeniom etc.

  Doświadczony pośrednik dobrze wie, jakie informacje powinna zawierać oferta. Szybko i trafnie spostrzega, co jest atutem nieruchomości. Wie, jak wyeksponować nieruchomość, aby pokazać jej potencjał. W przypadku klienta poszukującego, pośrednik potrafi dobrze spersonalizować ofertę, zwrócić uwagę na aspekty i okoliczności, z których klient często, nie mając doświadczenia może nie zdawać sobie sprawy. Pośrednik dzieli się swoim doświadczeniem, jest dostępny i sugeruje kolejne etapy posunięć, tworzy jedną, spójną ofertę, która będzie eksportowana na portale ogłoszeniowe

  Klient, w pierwszej kolejności kontaktuje się z pośrednikiem, który udziela mu informacji. Współpraca z Agencją zwalnia z obowiązku odbierania telefonów i każdorazowego informowania o wszystkich szczegółach oferty. To pośrednik umawia i organizuje wszystkie prezentacje. Dzięki współpracy z właścicielem dba o wygląd wnętrza, oświetlenie, a nawet o jakość powietrza. Dodatkowo, wiedząc jakie potrzeby mieszkaniowe ma klient poszukujący, dobrze wie, co warto, aby ten zobaczył. Pośrednik jest dobrze zorientowany na potrzeby klienta

  Adres nieruchomości, jej dane, a w późniejszym etapie dane właścicieli są przekazywane dopiero tym zainteresowanym klientom, których tożsamość została uprzednio zweryfikowana, przy podpisaniu stosownej dokumentacji w agencji. Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo zarówno w przypadku, gdy właściciel zamieszkuje oferowaną nieruchomość, jak i wówczas, gdy w niej na co dzień nie przebywa.
  Transakcja sprzedaży, czy wynajmu nieruchomości to transakcja finansowa. Pośrednik posiadający doświadczenie doskonale wie, na jakie kwestie należy zwrócić uwagę, aby transakcja odbyła się w sposób bezpieczny i transparentny.

  Ceny ofertowe na portalach, często bardzo się różnią od cen transakcyjnych. Pośrednik, bazując na swoim doświadczeniu i bieżącej obserwacji trendów na rynku jest w stanie trafnie ocenić potencjał zysku. Reaguje szybko i wskazuje klientowi kierunek działań.

  Doświadczony pośrednik posiada dużą wiedzę na temat, w jaki sposób pokazać nieruchomość. Powinien znać ją dobrze, jej atuty i szczegóły dotyczące parametrów, opłat etc. Klient oglądający powinien czuć się dobrze poinformowany, uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania. Nie sposób jednak, aby wiedział dosłownie wszystko. Jednak jego obowiązkiem jest sprawdzenie i uzyskanie jak największej wiedzy na temat, o który klient aktualnie zapytał. Po prezentacji zdaje relację właścicielowi na temat spotkania jakie odbył z klientem. To pomaga określić wspólną, dalszą strategię.

  Dlaczego umowa na wyłączność ?

  Umowa z klauzulą wyłączności daje pośrednikowi gwarancję, że jeżeli wykona swoją pracę to otrzyma wynagrodzenie. Ponadto, powszechnie stosowane umowy typu otwartego pozwalają jedynie na zgodne z prawem publikowanie oferty na portalach, nie regulują w żaden sposób obowiązków pośrednika. Umowa wyłączna reguluje nie tylko kwestie wynagrodzenia ale stwierdza, że to Agencja odpowiada za przeprowadzenie całego procesu transakcyjnego.

  Współpracujemy z jednym pośrednikiem. On informuje nas o wszystkich, swoich działaniach. O wszelkich zmianach w ofercie informujemy tylko jedną osobę. Przy ofercie wyłącznej mamy pewność, że pośrednik dobrze zna naszą nieruchomość. Dla klientów poszukujących informacja, że oferta jest "wyłączną" stanowi potwierdzenie, że jest ona aktualna, zweryfikowana i transparentna.
  Każda agencja, z która podpisujemy umowę typu otwartego może oferować ją na portalach, pod własnym szyldem. Tracimy kontrolę nad tym, gdzie znajduje się nasza oferta oraz, kto ją oferuje. Zdarza się, że oferty wprowadzane są z błędnymi danymi. Wymaga to obserwacji zachowań w sieci i każdorazowej reakcji, bowiem klient poszukujący może odnieść wrażenie, że oferta jest zbyt długo na rynku (być może coś z nią jest nie tak) i nie wie, do kogo dzwonić. Jeżeli zdecyduje się na kontakt, bywa, że skontaktuje się z agencją, która nie zna dobrze oferty. Klient może odnieść wrażenie dezinformacji i nabrać niepewności.

  Zgodnie ze standardami zawodowymi agencja musi podejmować takie działania, które zapewnią jak najszersze wyeksponowanie nieruchomości. Agencja posiadając wyłączność może inwestować własne środki w działania marketingowe takie jak: dodatkowa promocja na portalach (podbicia), eksport na dodatkowe portale, banery, billboardy etc.

  To system wymiany ofert pomiędzy pośrednikami. 1 990 agentów, 360 biur nieruchomości, 4 550 aktualnych ofert. To wyszukiwarka ofert 'na wyłączność' dostępna tylko dla pośredników. Dzięki temu inne agencje mają dostęp do Państwa oferty, mogą ją publikować na własnych stronach internetowych. Nie ma konieczności podpisywania dodatkowych umów. Jedna umowa wyłączna i ponad 360 agencji współpracujących.

  Dlaczego bracia Strzelczyk ?

  Jako jedno z nielicznych biur posiadamy tak ogromne doświadczenie. Zajmujemy się nieruchomościami od czasów PRL. Byliśmy świadkami funkcjonowania partii, obrad okrągłego stołu i wyborów do sejmu w 1989 roku. Funkcjonowaliśmy w latach transformacji, skutecznie reagowaliśmy również na zmiany w gospodarce. Przeżyliśmy niejeden "boom" mieszkaniowy, ale i "bessę" na rynku. Dostosowaliśmy się do wszystkich zmian w przepisach i wymagań rynku. Obsłużyliśmy tysiące transakcji i klientów. Do dzisiaj Agencja działa prężnie i nadal się rozwija. Obsługujemy już nawet wnuki naszych dawnych klientów.

  Kilkadziesiąt lat na rynku nieruchomości spowodowało, że pamiętają nas zarówno wszyscy warszawiacy jak i ci, którzy od niedawna zamieszkują w stolicy. To powoduje, że klienci sami chętnie zgłaszają do nas swoje nieruchomości, a klienci poszukujący zwracają się do nas o pomoc w poszukiwaniach, bo wiedzą, że posiadając wieloletnie doświadczenie obsłużymy ich profesjonalnie. Jakość obsługi transakcji to dla nas wartość nadrzędna. Jako jedna z nielicznych agencji posiadamy własne reklamy na billboardach. Korzystamy również z banerów reklamowych. To podtrzymuje naszą rozpoznawalność i kieruje potencjalnych klientów właśnie do nas.

  Jesteśmy do dyspozycji każdego dnia. Doskonale rozumiemy specyfikę pracy pośredników i dlatego jesteśmy dyspozycyjni również w weekendy. Od poniedziałku do soboty dostępny jest pośrednik dyżurny, który udzieli wszystkich, niezbędnych informacji naszym klientom.

  WWiększość pośredników współpracuje z nami od kilkunastu, a nawet od kilkudziesięciu lat. To dowodzi, jak dobrze się z nami współpracuje i jak wierni jesteśmy zasadom, które wyznajemy od początku naszej działalności. Dokładamy wielu starań, aby zwiększać wachlarz możliwości naszych pośredników: szkolimy się, uczymy od siebie, wspieramy się i lubimy 🙂 Jesteśmy jedną z niewielu agencji, która może poszczycić się tak wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą.

  Od 2017 roku posiadamy Certyfikat ISO 9001: 2008 - międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.

  Prawnik razem z pośrednikiem sprawują pieczę nad efektywną i bezpieczną realizacją transakcji. Posiadamy profesjonalną obsługę prawną, na miejscu - biurze.