Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Domy na sprzedaż w Piasecznie

Dom Sprzedaż Bobrowiec Bobrowiec

dom w zabudowie bliźniaczej , na miniosiedlu.

Pół bliźniaka z 2014 r. z ogrodem na zamkniętym miniosiedlu w otoczeniu drzew i krzewów do natychmiastowego zamieszkania… Więcej

Cena: 1 680 000 PLN
Powierzchnia: 243,15 m2
Liczba pokoi: 4
Dom Sprzedaż Mieszkowo Mieszkowo Sprzedane

Mieszkowo gm. Piaseczno. Dom na dużej działce MPZP

Mieszkowo wieś, powiat piaseczyński, 27km od ścisłego centrum Warszawy.Duża płaska działka,  starodrzew, kształt pr… Więcej

Cena: 650 000 PLN
Powierzchnia: 70 m2
Liczba pokoi: 3
 

Piaseczno, ulokowane w bezpośrednim sąsiedztwie południowych granic Warszawy. Jest rozpoznawalne jako lokalizacja łącząca w sobie urok spokojnego, przedmiejskiego życia z szybkim dostępem do metropolitalnej dynamiki stolicy. Domy na sprzedaż w Piasecznie spełniają zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców.

Dom w Piasecznie jako inwestycja w przyszłość Twojej rodziny

Kupując dom w Piasecznie, inwestujesz w przyszłość, oferując sobie i swojej rodzinie nie tylko komfortowe warunki mieszkalne, ale również przestrzeń do rozwoju oraz relaksu. Piaseczno gwarantuje znakomitą infrastrukturę edukacyjną i kulturalną, liczne centra handlowe i punkty usługowe, a także zielone tereny rekreacyjne, tak niezbędne dla aktywnego wypoczynku i rekreacji.

Domy na sprzedaż w tej lokalizacji prezentują różnorodność architektoniczną i stylistyczną – od klasycznych, jednorodzinnych domów, przez luksusowe rezydencje, aż po nowoczesne, minimalistyczne projekty. Wszystko to wkomponowane w malowniczy, naturalny krajobraz, gdzie dominują tereny leśne, jeziora i inne formy przyrody.

Komunikacja Piaseczna z Warszawą

Komunikacyjne połączenie Piaseczna z Warszawą jest niezwykle sprawnie zorganizowane, dzięki czemu podróż do centrum miasta zajmuje jedynie kilkanaście minut. Elastyczność w przemieszczaniu się między domem a miejscem pracy, edukacji czy rozrywki jest zatem gwarantowana.

Oferta domów na sprzedaż w Piasecznie dedykowana jest zarówno osobom prywatnym, które pragną żyć w harmonii z przyrodą, zachowując jednocześnie urbanistyczny styl życia, jak i inwestorom poszukującym rentownych i przyszłościowych lokat kapitału.

Odkryj z nami Piaseczno – miejsce, które stanowi doskonałe tło dla Twojego nowego, wymarzonego domu.