Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Bracia Strzelczyk – opinie klientów


Jeśli jesteś naszym klientem i chciałbyś dodać swoją rekomendację, skontaktuj się z nami: bracia@strzelczyk.pl lub wyślij formularz na stronie na stronie Kontakt.
Każda opinia jest dla nas cenna!


 • Szybkie pozyskanie klienta

  Wielkie podziękowania Pani Danucie Garbicz za sprzedaż, wydawałoby się, ciężko sprzedawalnego mieszkania. Dzięki Pani Danucie udało się pozyskać klienta i sprzedać mieszkanie w satysfakcjonujących pieniądzach.

  Adrian Madej
 • Duże zaangażowanie w trudnej transakcji

  Dziękujemy Pani Kindze Rzymskiej za bardzo miłą i profesjonalną obsługę kupna nieruchomości w Warszawie. Pani Kinga wykazała duże zaangażowanie w trudnej transakcji. Bardzo szybko zareagowała na potrzeby stron transakcji, doprowadzając do szybkiego i skutecznego efektu końcowego. Życzymy Jej wielu dalszych sukcesów zawodowych w pośrednictwie przy sprzedaży i kupnie nieruchomości.

  Barbara i Marek Dorsz
 • Profesjonalna i miła obsługa

  Profesjonalna oraz miła obsługa ze strony pani Doroty Więckowskiej. Polecam.

  Krystian Jablonski
 • Profesjonalizm i życzliwość

  Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat Pani Ewy. Wynajęłam mieszkanie na kościelnej 14/16 w Warszawie z pomocą firmy Bracia Strzelczyk.
  Pani Ewa jest bardzo inteligentnym i taktownym psychologiem, który dokładnie wie, czego potrzebuje klient i jak jemu pomóc. Oprócz profesjonalizmu jest również wyjątkowo życzliwą i wyrozumiałą osobą, która robi wszystko, aby klient czuł się dobrze. Naprawdę Super!

  Pozdrawiam
  Sandrine Regiec
 • Szybka i profesjonalna transakcja

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Ewą Musiejczuk. Pani Ewa jest osobą wzbudzającą zaufanie, życzliwą i kompetentną. Bardzo szybko i profesjonalnie załatwiła całą transakcję.

  Polecam ją wszystkim klientom Biura Bracia Strzelczyk.

  Hanna Kaczmarek
 • Obsługa wykraczająca poza standardowe obowiązki agencji nieruchomości

  Strzelczyk Brothers Real Estate, and particularly its associate, Anna Sojka was very efficient and successful in selling two of our apartments and buying a new one in a very short time. Exceptionally resourceful, helpful and friendly. Going above and beyond the normal tasks of a real estate agency. Highly recommended,

  B&Z Jagiello


 • Ogromna wiedza odnośnie rynku nieruchomości

  Współpraca z Panią Dorotą od samego początku układała się idealnie. Pani Dorota jest osobą kompetentną, punktualną, o niezwykłej kulturze osobistej, posiada ogromną wiedzę odnośnie rynku nieruchomościami, zawsze odpowiadała na nasze wszystkie maile, telefony bądź jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, dbała o wszystkie szczegóły dotyczące transakcji sprzedaży mieszkania oraz o nasz komfort jako klientów Agencji.

  Bardzo jesteśmy zadowoleni, że właśnie trafiliśmy na takiego Agenta jak Pani Dorota:)

  Kamila
 • Dostępność o każdej porze dnia

  Polecam biuro Bracia Strzelczyk Nieruchomości, a w szczególności Pana Jarosława Wolskiego. Kontakt z Panem Jarosławem był bezproblemowy. Dzięki posiadanej wiedzy płynnie przeprowadził mnie przez cały proces transakcji. A co ważne był dla mnie dostępny o każdej porze dnia i dosyć szczegółowo odpowiadał na moje pytania.

  Grzegorz
 • Pomoc w ponownym wynajęciu mieszkania

  Bardzo serdecznie dziękuję Pani Dorocie Więckowskiej za pomoc w ponownym wynajęciu mieszkania. Pani Dorota jest imponująco skuteczna, doskonale zorganizowana, ostrożna w doborze kandydatów na wynajmujących i nie tylko profesjonalna, ale dodatkowo bardzo sympatyczna! 

  Sława Bieżanowska
 • Siła spokoju i pełny profesjonalizm

  Pan Waldemar Zawadzki – superagent – siła spokoju i pełny profesjonalizm. Bardzo pomógł w zakupie mieszkania dla teściowej. Wszystkie informacje przekazywał rzeczowo i transparentnie, umiał doradzić i zmotywować teściową, gdy trzeba było podjąć decyzję. W efekcie teściowa jest bardzo zadowolona. Mieszkanie super

  M
 • Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie

  Chcemy wyrazić nasz podziw i wielkie podziękowania dla Pani Ewy Musiejczuk za wyjątkowy profesjonalizm, szeroką wiedzę i doświadczenie oraz wysoką kulturę osobistą. Pani Ewa Musiejczuk przeprowadziła nas przez proces kupna mieszkania w wyjątkowo miły i zawodowo nadzwyczajnie profesjonalny sposób. Pani Ewa zawsze niezwykle szybko reagowała na nasze prośby i pytania wyjaśniając merytorycznie wszystkie aspekty. Skoordynowała uzyskanie mnóstwa dokumentów wymaganych do sfinalizowania zakupu mieszkania. Jesteśmy absolutnie zadowolone ze wsparcia Pani Ewy Musiejczuk podczas transakcji kupna. Pani Ewa Musiejczuk jest aniołem i bardzo się cieszymy, że miałyśmy możliwość z Panią Ewą współpracować. Polecam każdemu klientowi wsparcie zawodowe Pani Ewy Musiejczuk. Bardzo, bardzo dziękujemy, Pani Ewo, za pomoc przy tej transakcji.

  Aneta M.
 • Profesjonalizm, wiedza i kultura osobista

  Całą operację sprzedaży mojego mieszkania przy ul. Topiel 6 przeprowadziła pani Dorota Więckowska z Firmy Bracia Strzelczyk. Jestem pełen uznania dla jej profesjonalizmu, wiedzy i kultury osobistej
  Również szybkość przeprowadzenia całej transakcji jest warta uznania. Z pełnym przekonaniem będę mógł polecić usługi pani Doroty Więckowskiej z Firmy Bracia Strzelczyk.

  Andrzej Urban
 • Bardzo profesjonalne obsługa

  Korzystałem z ich pośrednictwa przy sprzedaży mieszkania. Bardzo profesjonalne obsługa i opieka na każdym etapie transakcji. Szczególne podziękowania dla Pana Jarosława Wolskiego.

  Marcin Hałoń
 • Sesja zdjęciowa mieszkania zrobiona profesjonalnie

  Sprzedawałam duże mieszkanie. Cały proces był przez firmę Braci Strzelczyków fantastycznie przeprowadzony. Sesja zdjęciowa mieszkania zrobiona profesjonalnie. Wszystkie spotkania z przedstawicielem firmy panem Jarosławem Wolskim były merytoryczne. Wspierał mnie jako stronę sprzedającą cennymi uwagami. Dbał aby wszystkie aspekty kupna-sprzedaży były przeprowadzone zgodnie z zasadami sztuki i przepisów prawa. Polecam zarówno firmę jak i Pana Jarosława.

  Dorota Cichocka
 • Korzystam po raz kolejny

  Po raz kolejny korzystam z usług p. Doroty Więckowskiej z agencji Strzelczyk Nieruchomości w pośrednictwie najmu. Opinię zawrę w kilku słowach: sprawnie, rzetelnie, z cennym dla mnie doradztwem opartym na znajomości materii.

  Agnieszka Rojewska
 • Pomoc przy wynajęciu mieszkania

  Chciałbym podzielić się opinią nt Pani Ewy, z którą współpracę oceniam niezwykle pozytywnie. 

  Pani Ewa Musiejczuk to osoba pełna profesjonalizmu, cechująca się wyrozumiałością i miłym usposobieniem. Pani Ewa jest bardzo pomocna i praktycznie zawsze dostępna na telefon. Kontakt z nią był bardzo prosty, dysponuje poradą w każdej sytuacji związanej z nieruchomościami. Bardzo pomogła mi przy wynajęciu mieszkania i odpowiedziała na każde nurtujące mnie pytanie. Polecam. 

  Arkadiusz Kołodziej (he/his)
 • Pomoc i obsługa przy wynajęciu mieszkania

  Serdecznie dziękuję Pani Ewie Musiejczuk za bardzo sprawną pomoc i obsługę przy wynajęciu mieszkania. Jej kompetencje, merytoryczne przygotowanie i poprowadzenie sprawy zgodnie z moimi oczekiwaniami rokuje na dalszą moją współpracę z Waszą agencją. Gratuluję tak oddanego swojej pracy pracownika.

  Jacek Klawender
 • Szybka i sprawna sprzedaż mieszkania

  Pani Dorota Więckowska to profesjonalna i rzetelna osoba. Ma bardzo dobry kontakt z osobą sprzedającą. Bardzo szybko i sprawnie sprzedała nam mieszkanie. Serdecznie polecam.

  Monika W.
 • Transakcja przebiegła sprawnie i profesjonalnie

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Annie Kaszyńskiej za pomoc przy sprzedaży mieszkania przy ul. Łukowskiej. Wysokie kompetencje pani Anny i jej zaangażowanie w proces sprzedaży oraz wsparcie przy przygotowaniu mieszkania do sesji zdjęciowej i zebraniu wszystkich wymaganych dokumentów sprawiło, że transakcja przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Również nieocenione było wsparcie pani Anny w przygotowaniu dokumentów do PGNiG, E.ON i spółdzielni mieszkaniowej.
  Możemy śmiało polecić Agencję Bracia Strzelczyk i panią Annę Kaszyńską przy sprzedaży mieszkania.

  Jerzy Sorokowski

 • Pomoc w sprzedaży działki

  Dzień dobry,
  Chciałam podzielić się moimi pozytywnymi odczuciami na temat współpracy z Panią Ewą, która pomagała nam przy sprzedaży działki w Złotokłosie.
  Cały proces przebiegał w miłej atmosferze a Pani Ewa była bardzo profesjonalna i pomocna.
  W każdej kwestii, której mieliśmy wątpliwości i pytania służyła radą.
  Ani ja ani moja mama nie jesteśmy ekspertami w zakresie nieruchomości ale z taką opieką wszystko odbyło się bezstresowo.
  Bardzo dziękuję i jeśli będę miała taką potrzebę na pewno skorzystam z pomocy Pani Ewy

  Serdecznie pozdrawiam
  Joanna Krzysiak
 • Szczerze polecam tę agencję nieruchomości

  Szczerze polecam tę agencję nieruchomości, a w szczególności Panią Dorotę, która w sposób bardzo profesjonalny znalazła dla mnie najemcę, a także przeprowadziła przez cały proces wynajmu mieszkania. I co warto podkreślić, pozostała dostępna za każdym razem, gdy potrzebowałam dodatkowych informacji lub rady.

  Marta Galdemas
 • Transakcja zrealizowana w ekspresowym tempie

  Pan Wiesław Wielki pomagał nam przy wielu transakcjach sprzedaży nieruchomości – również tych bardzo złożonych i skomplikowanych. Jest osobą bardzo kompetentną, zawsze do pełnej dyspozycji klienta, odpowiedzialną oraz doświadczoną w swojej profesji. Ostatnia transakcja – w expresowym tempie dzięki jego zaangażowaniu. Z całego serca polecam.

  Samanta Wenda-Uszyńska
 • Owocna współpraca

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Dorocie za owocną współpracę. Jej profesjonalne doradztwo, niezwykła otwartość i elastyczne podejście krojone były na bieżąco do naszych potrzeb. Wszystko to doprowadziło do finalizacji transakcji w absolutnie niespodziewanie szybkim czasie. Serdecznie dziękujemy i polecamy z całego serca. Oby jak najwięcej takich profesjonalistów i… ludzi.

  sylwia ni
 • Proces sprzedaży przebiegł bardzo płynnie i zgodnie z planem

  Chciałabym wyrazić wielkie uznanie dla Pani Ewy Musiejczuk z którą miałam wielka przyjemność współpracy w sprzedaży mojego mieszkania na ul. Jasnej.

  Przy pani Ewy profesjonalizmie, energii, i zaangażowaniu proces sprzedaży przebiegł bardzo płynnie i zgodnie z planem.

  Z przyjemnością polecę Panią Ewę znajomym szukającym pomocy z nieruchomością.

  Dziękuję i pozdrawiam

  Olga Kasprzyk
 • Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie

  Moją sprawę obsługiwała Pani Dorota Więckowska. Powiedzieć, że było dograne to w zasadzie powiedzieć nic. Ale cóż, zastrzeżeń brak, kontakt – świetny, kultura osobista na bardzo wysokim poziomie, wręcz niespotykanym u młodych ludzi. Umowa skrojona na potrzeby użytkowników, mediacje między stronami na wysokim poziomie. Wszystko dograne i bez problemów, na czas. Polecam serdecznie

  Piotr Dylewski
 • Sprawna i profesjonalna sprzedaż mieszkania

  Chciałbym serdecznie podziękować Pani Annie Kaszyńskiej za pomoc przy sprzedaży mieszkania przy ul. Toruńskiej.
  Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Pani Anny, cały proces sprzedaży, którego tak się obawiałem, przebiegł w sposób niezwykle sprawny i profesjonalny. Jej wysokie kompetencje oraz zaangażowanie i wyjątkowa życzliwość sprawiły, że transakcja przebiegła sprawnie, szybko i rzeczowo.
  Na każdym etapie, począwszy od przygotowania mieszkania, po gromadzenie wszelkich niezbędnych dokumentów, pomoc Pani Ani była nieoceniona (była dużym wsparciem również w urzędach). Pani Ania służyła radą i proponowała konstruktywne rozwiązania; zawsze chętna do pomocy, niezależnie od pory dnia.
  Muszę wspomnieć o bardzo przyjaznej atmosferze, jaka towarzyszyła całej transakcji. Panią Annę cechuje nie tylko profesjonalizm, ale również wyjątkowo pozytywne, budzące zaufanie podejście do klienta.
  Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
  Jeśli ktoś waha się, komu powierzyć swoje sprawy sprzedaży mieszkania, z czystym sumieniem polecam Panią Annę Kaszyńską z Agencji Bracia Strzelczyk.

  Marek Popiel
 • Bezproblemowa transakcja

  Polecam w szczególności współpracę z Anną Kaszyńską. Wszystkie kwestie zostały zaopiekowane – nie musiałam się niczym martwić w toku całego procesu transakcyjnego.

  Klaudia Czarniecka
 • Świetna współpraca

  Świetna współpraca. Pan Jarosław wspierał sprzedaż mojego mieszkania i sprawił ze cały proces był załatwiony na najwyższym poziomie, kompleksowo, bez stresu i z uwzględnieniem najdrobniejszego szczegółu.

  D. Tubielewicz
 • Opinia zadowolonego Klienta

  Od kilku lat współpracujemy z Agencją „Bracia Strzelczyk Nieruchomości”. Przez cały ten czas naszą „naszą opiekunką-osobą do kontaktu” jest Pani Dorota WIĘCKOWSKA.
  Osobiście mogę tylko pogratulować Agencji, że w swojej kadrze mają taką pracownicę.
  Pani Dorota ma bardzo dobry kontakt ze swoimi klientami, sprawy od początku do końca są załatwiane profesjonalnie.

  Beata Bobrowska
 • Współpraca przy wynajmie mieszkań

  Jestem klientem firmy „Bracia Strzelczyk” od 5 lat. W tym czasie współpracuję przede wszystkim z Panią Ewą Musiejczuk (najem mieszkań). Jest to współpraca ze wszech miar pełna profesjonalizmu i empatii ze strony Pani Ewy, mimo że prowadzi sprawy trudne. Zawsze jest uśmiechnięta i życzliwa dla klientów. Życzę wszystkim wynajmującym, aby się tak dobrze czuli jak ja w biurze Braci Strzelczyk. Dziękuję Pani Ewo za każdorazowy trafny dobór najemców i zapewnienie mi i mojej rodzinie pięcioletniego spokoju z problemem wynajmowania mieszkania. 

  Z pozdrowieniami, Ryszard Markowski z Warszawy.

 • Pomoc w sprzedaniu działki

  Bardzo jestem zadowolona z pomocy w sprzedaniu działki. Serdecznie dziękuję Panu Jarosławowi Wolskiemu. Szybko udało się sprzedać działkę za pośrednictwem waszego biura. Pan Jarosław jest rzetelny, skrupulatnym i odpowiedzialnym pośrednikiem, można mu zaufać, że sprawę doprowadzi do końca. 

  Serdecznie dziękuję Panu Wolskiemu i życzę pomyślności i powodzenia w pracy.

  Irena Potocka
 • Kupno i sprzedaż mieszkania

  Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Więckowskiej za niezwykle profesjonalne podjęcie trudnego zadania zarówno kupna jak i sprzedaży mieszkania. Zarówno wysoka kultura osobista Pani Doroty jak i niezwykle sprawne podjęcie się tego skomplikowanego zadania jakim jest sprzedaż i kupno mieszkania w tym samym czasie sprawiło że, pomimo wielu trudności, udało się to znakomicie.
  Bez wahania polecimy Panią Dorotę Więckowską jako wspaniałą profesjonalistkę d/s nieruchomości!!!

  Barbara & Bolesław Zając
 • Podziękowania za pomoc w kupnie mieszkania

  Składam gorące podziękowania za owocną współpracę i pomoc w kupnie mieszkania przy ul. Krasińskiego w Warszawie.
  W imieniu Państwa Agencji ofertę i późniejszą transakcję prowadził Pan Waldemar Zawadzki i chciałabym szczególnie podkreślić jego profesjonalizm, wiedzę, doradztwo, świetny kontakt oraz wyjątkową kulturę osobistą. To właśnie dzięki takim Osobom macie Państwo wspaniałą renomę. Gratuluję!
  Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam

  Magdalena Wójcik
 • „Jestem bardzo zadowolony ze współpracy”

  Miesiąc temu kupiłem mieszkanie na Obozowej dzięki pomocy pani Ewy Musiejczuk. Muszę panią poinformować że jestem bardzo zadowolony z współpracy. 

  Zawsze myślałem, że agencja jest mi niepotrzebna i generuje tylko dodatkowe koszty ale jednak pani Ewa mnie przekonała do czegoś przeciwnego. Naprawdę pomogła mi dużo w transakcji i kompletnie zmieniła moją opinię o tym temacie. Byłem zaskoczony jak profesjonalnie pani Ewa zaprezentowała to mieszkanie i jak profesjonalnie pomogła mi w wszystkich etapach. 

  Mieszkanie zostało wynajęte w ciągu 24 godzin i osiągnęło ROI 8,5%. 

  Bardzo dziękuję z współpracę.

  Michał Winnik 
 • Podziękowanie za pomoc w sprzedaży działki i zakupie mieszkania

  Pragnę podziękować Panu Jarosławowi Wolskiemu za pomoc w sprzedaży działki i zakupie mieszkania. Pana Wolskiego cechuje rzetelność, skuteczność i wysoka kultura osobista. Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że dla Pana Wolskiego realizacja umowy nie kończy się z chwilą podpisania aktu notarialnego. Doprowadza sprawy do końca. W moim przypadku, do bezpiecznego przejęcia mieszkania. Z całym przekonaniem polecam usługi Pana Jarosława Wolskiego.

  Lidia Milka-Wieczorkiewicz
 • Z całego serca polecamy tę firmę

  Pani Dorota W. wspaniała osoba, doświadczona, mila, kompetentna i znająca się na rzeczy. Bardzo dobrze doradza, jak i świetnie Pani idzie sprzedaż mieszkań. Kontakt był cały czas: począwszy od przygotowania mieszkania pod sprzedaż, po sprzedaż (wszelkie spotkania, przyjazdy, bezproblemowo przyjmowanie ludzi). Pod naszą nieobecność potencjalni klienci mogli skorzystać i oglądać uroki mieszkania. Sprzedaż przebiegła na przestrzeni czasu dosyć szybko. W milej atmosferze. Jesteśmy zachwyceni. Na pewno to nie była jedyna okazja by spędzić z Panią trochę czasu. Wszystkie dokumenty przygotowane od A do Z (jak czegoś człowiek nie wiedział to była od razu podpowiedz). Z całego serca polecamy te firmę oraz tą Panią. Na pewno nikt nie pożałuje 😉

  Izabela Woźniak
 • Polecam firmę Bracia Strzelczyk

  Polecam firmę Bracia Strzelczyk oraz Jarosława Wolskiego jako agenta nieruchomości. Zakup domu to dużo stresu i formalności. Na szczęście Pan Jarosław był zawsze dostępny dla nas, służył radą i wiedzą oraz zasobami firmy. Reprezentował nasze interesy w sposób skuteczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy i będziemy polecać go naszym znajomym.

  Michał Dorociński

 • Polecam firmę

  Polecam firmę. Pan Jarosław obsługiwał sprzedaż mieszkania na Mokotowie. Szybko, sprawnie i rzeczowo.

  Anna Arendarczyk
 • Referencje dla Brokera Nieruchomości Pani Ewy Musiejczuk

  Chciałabym gorąco podziękować Pani za pomoc w sprzedaży naszego mieszkania przy ul. Żytniej.

  Jak Pani pamięta, poprzedni pośrednik, z którego usług korzystaliśmy, nie potrafił sprzedać tego mieszkania przez ponad pół roku. Pani po 3 tygodniach znalazła nabywcę i udało nam się dokończyć transakcję w 2022 r. Ponadto, wynegocjowała Pani dla nas bardzo dobrą cenę.

  Co więcej, uważam współpracę z Panią za przyjemność: zawsze bardzo profesjonalna, elastyczna, praktyczna i szukająca możliwości rozwiązania wszelkich problemów czy usunięcia utrudnień. Uważam, że świetnie zarządzała Pani komunikacją w tym procesie i realizowała kolejne kroki w sposób budzący szacunek – często nawet nie wiedziałam o ew. przeszkodach, które Pani omijała.

  Bardzo doceniam też Pani pozytywne nastawienie i (skutecznie działający) optymizm!

  Bardzo dziękuję za wszelką pomoc – na pewno będę reklamować Państwa usługi i Pani profesjonalizm.

  Iza K.
 • Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z firmą Bracia Strzelczyk

  Pragniemy serdecznie podziękować firmie Bracia Strzelczyk za usługę wynajmu okazjonalnego. Współpraca z Doradcą Panią Ewą Musiejczuk i agentem Panem Dominikiem Kąkol była dla nas prawdziwą przyjemnością.

  Oboje Państwo wykazali się profesjonalną wiedzą, w pełni dostosowali się do naszych oczekiwań jako nowicjuszy na tym polu. Całkowicie bezstresowo i nie angażując nas osobiście przeprowadzili całą operację. Wzięli pod uwagę wszystkie nasze prośby i sugestie.

  Wyłonieni potencjalni najemcy od razu wzbudzili naszą sympatię i zaufanie(wierzymy, że z wzajemnością). Procedura podpisania umowy odbyła się bardzo szybko i sprawnie, przypominała raczej spotkanie dobrych znajomych.

  Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z firmą Bracia Strzelczyk a w szczególności z Panią Ewą Musiejczuk i Panem Dominikiem Kąkol.

  Z poważaniem
  Barbara i Andrzej Ozierańscy
 • Profesjonalna obsługa przy wynajmie mieszkania

  Chciałbym serdecznie podziękować p. Robertowi Rożnowskiemu za bardzo profesjonalną obsługę przy wynajmie mojego mieszkania w Warszawie. Mieszkam za granicą, w związku z czym samodzielne skoordynowanie całej operacji (zdjęcia, zamieszczenie ogłoszenia, wizyty z potencjalnymi najemcami, podpisanie umowy, a nawet usunięcie awarii w mieszkaniu!) bez jego pomocy byłoby dla mnie niewykonalne. Pan Rożnowski informował mnie na bieżąco o postępach, był bardzo pro aktywny i proponował konkretne, konstruktywne rozwiązania. Dzięki jego zaangażowaniu udało się znaleźć najemcę w krótkim czasie. Będę polecać Państwa agencję przy każdej okazji.

  M. Aponowicz
 • Podziękowanie za pomoc w sprzedaży mieszkania

  Bardzo serdecznie dziękuję Pani Dorocie Więckowskiej za pomoc w sprzedaży mieszkania. Naprawdę Pani ma wspaniałe, profesjonalne podejście do obu stron transakcji, przy okazji będąc spokojną, otwartą i życzliwą osobą.

  Taka współpraca jest niezwykle cenna i z całego serca polecam Panią dalej.

  Beata Siewierska
 • Współpraca przy sprzedaży mieszkania na warszawskim Bemowie

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Bracia Strzelczyk przy sprzedaży mieszkania na warszawskim Bemowie. Ogromne podziękowania składam Pani Dorocie Więckowskiej za doprowadzenie do udanej sprzedaży lokalu w szybkim czasie i pomoc w ogarnięciu polskiej biurokracji. Pani Dorota Więckowska to znakomity fachowiec ze wspaniałym podejściem do klienta – świetny kontakt, doświadczenie, profesjonalizm i życzliwość na każdym kroku. Bardzo polecam współpracę z Panią Dorotą.

  M. Kuchler
 • Najlepsza agencja nieruchomości w Warszawie!

  Zdecydowanie polecam w 100% Agencję nieruchomości Bracia Strzelczyk. Transakcja sprzedaży przeprowadzona sprawnie, szybko i profesjonalnie. Obsługa miła i kompetentna, otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania oraz wsparcie przy formalnościach. Jeśli komuś zależy na bezstresowej sprzedaży mieszkania, to agencja Bracia Strzelczyk jest strzałem w dziesiątkę!

  Joanna B.
 • Polecenie współpracy z firmą Bracia Strzelczyk

  Wraz z moją rodziną współpracujemy z firmą Bracia Strzelczyk od 2012 roku. Od tego czasu dokonaliśmy 5 transakcji, w tym 4 sprzedaży/zakupu i 1 wynajmu. Wszystkie odbyły się sprawnie i zostały przygotowane przez Panią Annę Sojkę, której to chcielibyśmy serdecznie podziękować za Jej profesjonalizm rzetelność i umiejętność prowadzenia transakcji. Dotyczy to nie tylko umiejętności formalnych, tj. wnikliwego spojrzenia w dokumenty i ich kompletnego przygotowania, ale przede wszystkim relacji międzyludzkich ponieważ sprzedaż lub zakup nieruchomości często jest związany z emocjami.

  Pani Anna potrafi doprowadzić nie tylko do kompromisu, ale i do wzajemnego uśmiechu między sprzedającym i kupującym, a prowadzone przez Panią Annę transakcje zawsze były rzetelne i klarowne. Polecając firmę Bracia Strzelczyk, przede wszystkim szczerze polecam współpracę z Panią Anną.

  Z poważaniem, Ryszard G.
 • Podziękowanie za pośrednictwo przy wynajmie mieszkania

  Dziękuję Pani Annie Sojce za pomoc w pośrednictwie przy wynajmie mieszkania. Jestem bardzo zadowolona z reprezentowania mnie  przy pokazie nieruchomości. Podejście do klienta i przedstawienie oferty było bardzo profesjonalne. Z przyjemnością będę polecać Pani usługi w pośrednictwie sprzedaży.

  Elżbieta Ch.
 • Współpraca przy sprzedaży mieszkania – referencje

  Chciałbym serdecznie podziękować oraz złożyć wyrazy najwyższego uznania Pani Ewie Musiejczuk, z którą miałem przyjemność współpracować przy sprzedaży mieszkania przy ul. Krasińskiego 67B na warszawskim Żoliborzu.
  Podejmując decyzję o sprzedaży mieszkania liczyłem się z kilkoma tygodniami bądź miesiącami oczekiwania na potencjalnego kupującego. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Pani Ewy, całość transakcji, tj. od podpisania umowy pośrednictwa do ostatecznego przekazania lokalu nowym właścicielom, zajęła niewiele ponad 3 tygodnie.
  Na każdym etapie współpracy, Pani Ewa była zawsze gotowa do pomocy, niezależnie od pory dnia. Jestem bardzo wdzięczny za cenne wskazówki odnośnie przygotowania lokalu do sesji fotograficznej; znacznie uatrakcyjniło to lokal w oczach Kupującego i niewątpliwie przełożyło się na atrakcyjność oferty. Ponadto, jako że była to moja pierwsza transakcja tego typu, pomoc Pani Ewy w kompletowaniu dokumentacji była naprawdę nieoceniona. Na każdym etapie wiedziałem gdzie się udać, jaki dokument pozyskać i co zabrać ze sobą na spotkanie. Bardzo dziękuję także za dopełnienie wszystkich formalności przy których moja obecność nie była wymagana.
  Na zakończenie chciałbym wspomnieć także o bardzo przyjaznej i ciepłej atmosferze jaka towarzyszyła całej transakcji. Panią Ewę cechuje nie tylko profesjonalizm, ale także życzliwość i ogromna kultura osobista. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego że wszystkie te czynniki w równym stopniu przekładają się na efektywność i szybkość przeprowadzanych transakcji.
  Słowem podsumowania, jeszcze raz bardzo dziękuję Państwu za wspaniałą i zakończoną tak szybkim sukcesem współpracę. Zdecydowanie będę polecać Panią Ewę Musiejczuk wszystkim poszukującym profesjonalnej, rzetelnej i efektywnej współpracy.

  Z poważaniem
  Michał Dubieniecki
 • Pomoc w zakupie mieszkania – referencje

  Bardzo dziękuję pani Beacie Karwowskiej z Biura Nieruchomości „Bracia Strzelczyk” za pomoc i obsługę usługi zakupu mieszkania.
  Dzięki niej cała operacja przebiegła fachowo i sprawnie.
  Pani Beata jest osobą doświadczoną, sympatyczną i bezpośrednią.
  Dziękuję za pomoc we wszelkich formalnościach. Dobre rozwiązanie dla kogoś kto nie ma pojęcia o przeróżnych procedurach lub po prostu nie chce mu się tym zajmować 🙂 Polecam Panią.

  Dziękuję bardzo.
  Wszystkiego najlepszego!
  Pozdrawiam serdecznie.
  Tadeusz Przygoda 
 • Transakcja sprzedaży nieruchomości – referencje

  Bardzo dziękuję za super przeprowadzoną transakcję odnośnie lokalu przy ul. Sulkiewicza 5 w Warszawie.
  Współpraca z Panią Beatą Karwowską to niespotykana kultura osobista, kompetencja i niespotykana cierpliwość.
  A myślę, że byłam dość wymagającą klientką.

  Teresa D.
 • Zakup nieruchomości z działką leśną

  Zakup nieruchomości z działką leśną, przy udziale z p. Ewy Musiejczuk  przebiegał  etapowo (umowa przedwstępna, warunkowa i sprzedaży). Zebranie wszystkich dokumentów, wypisy, wyrysy, zaś. z lasów, plan zagospodarowania przestrzennego, postanowienia sądu o nabyciu spadków i stosowne zaświadczenia z US (umowy dziedziczenia -współwłasność 3 osób) nadzorowała i mając pełnomocnictwo załatwiała pani Agentka .  Wszystko przebiegało prawidłowo, etapami -jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panią Ewą Musiejczuk , dziękujemy za profesjonalną pomoc w kupnie nieruchomości i załatwianiu wszystkich formalności, włącznie z notariuszem (niższe ceny -20%), na każdym etapie można było na nią liczyć 🙂

  z podziękowaniami

  Tomasz B.
 • Profesjonalna obsługa przy sprzedaży nieruchomości

  Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Beaty Karwowskiej z biura Braci Strzelczyk, z jej profesjonalnej obsługi przy sprzedaży mojej nieruchomości. Pani Beata wykonała profesjonalną sesję zdjęciową mieszkania, umieściła oferty we wszystkich serwisach internetowych co umożliwiło częstą prezentacje mieszkania i szybką sprzedaż. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc zwłaszcza przy gromadzeniu niezbędnych do sprzedaży dokumentów, przy których to czynnościach Pani Beata aktywnie uczestniczyła.

  Stanisława Panowska
 • Referencje po sprzedaży mieszkania

  Chciałabym wyrazić uznanie za profesjonalizm dla Pani Ewy Musiejczuk w załatwieniu sprzedaży mojego mieszkania. Przemiła osoba, dokładna, realnie podchodząca do wartości nieruchomości oraz cen obecnie obowiązujących w danym rejonie/danej lokalizacji.

  Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na taką osobę jak Pani Ewa Musiejczuk. Będę polecała Państwa agencję nieruchomości znajomym do sprzedaży oraz kupna nieruchomości.

  Wyrazy szacunku dla Państwa Firmy oraz Pani Ewy Musiejczuk.

  Teresa Eisenbart
 • Anna M.

  Z firmą Bracia Strzelczyk mam do czynienia od roku 2014 jako właściciel mieszkania. Moją agentką ds. nieruchomości jest cały czas ta sama osoba (Pani Dorota Więckowska). Pani Dorota jest bardzo dobrze zorganizowana i rozumie specyficzne wymagania klienta, dokonuje wyborów pod preferencje klienta, co czasem trwa ale za to prowadzi do długoterminowej współpracy opartej na zaufaniu. Lokatorzy spełniają wymogi, płatności są regularne, reprezentacja klienta z upoważnienia jest możliwa i przebiega bez zakłóceń. Bardzo profesjonalny doradca. Gorąco polecam.

  Anna M.
 • Jakub Belczyk

  Pani Dorota Więckowska od ręki wyjaśniła mi wszystkie procedury i wątpliwości związane ze sprzedażą mieszkania, a nawet zwracała uwagę na aspekty o których nie pomyślałem. Dziękuję Pani Doroto za pomoc, ogrom wiedzy i doświadczenia. Dzięki Pani biurokratyczny koszmar całego procesu był jak wiosenny przyjemny spacer.

  Jakub Belczyk
 • Agnieszka i Piotr B.

  Szanowna Pani Beato, chcieliśmy serdecznie podziękować, za bardzo profesjonalne prowadzenie naszej sprawy. Po bardzo złych doświadczeniach z pośrednikami, którzy „zostawili” nas bez słowa wyjaśnienia, Pani praca sprawiła, że chętnie wrócimy do Państwa w podobnej sprawie pośrednictwa. Bardzo nam Pani pomogła na etapie przygotowania się do transakcji. Serdecznie dziękujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

  Z serdecznymi pozdrowieniami,
  Agnieszka i Piotr B.
 • Paweł Kurzyński

  Szanowna Pani Beato,

  pragnę Pani serdecznie podziękować za pomoc przy sprzedaży mojego mieszkania. Fakt, że mogłem liczyć na tak kompleksową obsługę, był dla mnie niezmiernie ważny. Dziękuję za wszystkie informacje i wskazówki, które pomogły nam sprzedać mieszkanie szybko i za dobrą cenę. Będę miło wspominał współpracę z Panią. Z przyjemnością polecę Panią znajomym i rodzinie.

  Paweł Kurzyński
 • Stanisław Drapała

  Pragnę podziękować Pani Beacie za profesjonalne i szybkie załatwienie sprzedaży mieszkania.

  Równocześnie dziękuję za bardzo dobre doradztwo w przygotowaniu mieszkania do sprzedania oraz bardzo fachowe przedstawienie oferty sprzedaży mieszkania na ul. Stanisławowskiej.

  Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej pracy.

  Z poważaniem
  Stanisław Drapała

 • Hanna Chrobak-Marszał

  Szanowna Pani Beato
  W związku z pomyślnym zakończeniem procesu sprzedaży mojego mieszkania, chciałabym w tym miejscu bardzo Pani podziękować, za niezwykle sprawny i profesjonalny sposób jego przeprowadzenia. To była prawdziwa przyjemność współpracować z Panią. Panie cenne rady zapewne przyczyniły się do jego pomyślnego zakończenia. Bardzo dziękuję Pani za niezwykła cierpliwość a także ogromną życzliwość jaką Pani mnie obdarzyła. Na pewno będę polecała Panią swoim znajomym.

  Pozdrawiam Hanna Chrobak-Marszał
 • Weronika Dębek

  Jestem bardzo zadowolona z obsługi Pani Beaty Karwowskiej z Biura Nieruchomości Bracia Strzelczyk. Mieszkanie zostało profesjonalnie sfotografowane, oferta pojawiła się we wszystkich dostępnych serwisach, co pozwalało na częste prezentacje nieruchomości i szybką sprzedaż. Pani Beata ma duże doświadczenie i wiedzę na temat rynku nieruchomości na terenie Warszawy. Samo biuro oferuje wsparcie prawne, dzięki czemu transakcja jest bezpieczna i pewna.

  Weronika Dębek
 • Andrzej Rydzewski

  Na początku lipca br. skontaktowaliśmy się z Panią Dorotą Więckowską w kwestii sprzedaży naszego niewielkiego mieszkania w Pruszkowie. Szukaliśmy kupca, który zgodzi się na to, abyśmy przez ponad pół roku mogli sprzedane mieszkanie od niego wynajmować. Niełatwe zadanie. Dodatkowo, nie mieliśmy prawie żadnej wiedzy na temat formalności związanych ze sprzedażą mieszkania.
  Pani Dorota dokładnie wytłumaczyła nam jak będzie wyglądał proces sprzedaży. Wielokrotnie i cierpliwie odpowiadała nam na te same pytania. Zrobiła kilkanaście niesamowitych zdjęć nieruchomości. Zaprezentowała mieszkanie tylko dwóm potencjalnym klientom.
  Miesiąc od pierwszego spotkania podpisywaliśmy już umowę przedwstępną sprzedaży.
  Dokładnie na taką pomoc liczyliśmy i takiej pomocy Wszystkim życzymy. Warto podkreślić, iż Pani Dorota jest bardzo sympatyczną osobą z którą współpraca, to nie jedynie zimne, profesjonalne załatwianie spraw, a przyjacielska współpraca.
  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Doroto!:)

  Andrzej Rydzewski
 • magdalena

  Bardzo dziękuję Pani Dorocie Więckowskiej za pomoc przy wynajęciu mieszkania. W szczególności za profesjonalne podejście, wytrwałość i dużą cierpliwość dla oglądających. Obecnie, gdy na rynku jest tak wiele agencji, naprawdę ciężko o uczciwego pośrednika, który ma doświadczenie, a przede wszystkim dba o dobro klienta a nie własny interes. Szczerze polecam.

  magdalena
 • Anna i Grzegorz

  W październiku 2019 kupiliśmy mieszkanie przy wsparciu p. Anny Kaszyńskiej, którą polecamy i rekomendujemy jako osobę bardzo zaangażowaną, rzetelną, komunikatywną. Była to w pełni profesjonalna usługa, od początku do finalnego przekazania mieszkania. Przekazała nam dużo informacji, była elastyczna czasowo  i sprawnie poprowadziła nas przez meandry urzędowych spraw. 

  Dziękujemy,
  Anna i Grzegorz

 • Bogusława i Robert K.

  Pani Doroto Więckowska, to ogromna przyjemność móc z Panią współpracować.
  Bardzo dziękujemy za bardzo staranne i sprawne poprowadzenie sprzedaży.
  Wraz z mężem jesteśmy pełni uznania dla Pani skuteczności w zakresie tak szybkiego zakończenia projektu. Oczywiście kolejna transakcja zostanie powierzona w Pani Ręce.

  Pozdrawiamy serdecznie.
  Bogusława i Robert K.

 • Zbigniew Bakot

  Z całej firmy miałem doświadczenia z agentem Jarosławem Wolskim. Profesjonalnie, szybko i z zaangażowaniem.

  Zbigniew Bakot

 • Małgorzata i Andrzej

  Bardzo dziękujemy Pani Annie Kaszyńskiej za pomoc przy sprzedaży kolejnego mieszkania. Wszystkie transakcje zostały skoordynowane i przebiegły bardzo sprawnie.

  Profesjonalne doradztwo i zaangażowanie sprawiło, że po raz kolejny wróciliśmy do Pani Ani Kaszyńskiej i agencji nieruchomości Bracia Strzelczyk.

  I dodatkowy plus za poczucie humoru 😊.

  Dziękujemy.
  Małgorzata i Andrzej

 • Marcin Kaszuba

  Podziękowania dla pani Anny Kaszyńskiej za pośrednictwo w sprzedaży naszego mieszkania. Pani Anna wykazała się elastycznością i zaangażowaniem. Osobiście załatwiała nawet dokumenty w urzędach w moim imieniu ;-). Była obecna aż do finalnego przekazania lokalu nowym właścicielom. Tak właśnie wyobrażałem sobie rolę Agencji Nieruchomości. Profesjonalnie.

  Marcin Kaszuba
 • Anonim

  Podziękowanie dla Pana, Panie Jarosławie. Za cierpliwość w kontaktach z nieco wymagającym klientem, którym jestem. Za profesjonalizm – Wszyscy uczestnicy transakcji czuli się „zaopiekowani”. 

 • Seweryn Szatkowski

  Wszystkim polecam firmę „Bracia Strzelczyk”, dzięki której udało mi się szybko i korzystnie wynająć mieszkanie.

  Szczególnie serdeczne podziękowania składam mojemu Doradcy Panu Jarosławowi Wolskiemu.

  Seweryn Szatkowski

 • Zbigniew Fafara

  Chciałbym serdecznie podziękować Pani Ani Kaszyńskiej za wszelką pomoc i zaangażowanie podczas sprzedaży naszej działki, we wsi Prace Duże. Pani Ania Kaszyńska wykazała się elastycznością podejścia do wielu, nieoczekiwanych trudności, profesjonalizmem i wielkim doświadczeniem. Była to moja druga transakcja z udziałem „Braci Strzelczyk” i z pewnością nie ostatnia.

  Pozdrawiam,
  Zbigniew Fafara

 • Polkowski Krzysztof

  Panią Annę Kaszyńską reprezentującą agencje Bracia Strzelczyk Nieruchomości poprosiłem o pomoc w sprzedaży działki. Osoba ta, jak i cała firma okazała się wielce profesjonalna. Wszelkie formalności, pomoc i doradztwo w skompletowaniu wymaganych dokumentów oraz obsługa prawna, zasługiwały na najwyższą ocenę. Transakcja została przeprowadzona wzorowo.

  Dziękuje Pani Aniu za zaangażowanie  oraz tak pozytywne przeprowadzenie transakcji. Natomiast agencję „Bracia Strzelczyk Nieruchomości” polecam za wprowadzone tam procedury oraz bezpieczeństwo w obrocie nieruchomościami.

  Z wyrazami podziękowania Polkowski Krzysztof.

 • Maria Ciszek

   

  Chciałabym podziękować za sprawne i profesjonalne poprowadzenie sprawy zamiany mieszkania. 

  Dziękuję również za życzliwość i wyrozumiałość,

  Maria Ciszek

 • Lech Filipiak

  Uważam, że Pan Jarosław Wolski z Agencji „Bracia Strzelczyk” jest osobą bardzo kompetentną i pomocną jako doradca i handlowiec w sprawach kupna i sprzedaży mieszkań. To co go szczególnie wyróżnia to duża sprawność organizacyjna, bardzo dobra znajomość rynku i trendów w tej branży oraz bardzo dobry kontakt z klientem. W kontaktach z Panem zawsze można liczyć na wsparcie i zaangażowani. W kontakcie bezpośrednim jest osobą potrafiącą się „dostroić” do klienta – to bardzo ważne.

  Sprzedaż mojego mieszkania, poszła sprawnie i szybko za dobrą cenę – szybko znalazł się kupujący. Bardzo pomocna była wiedza Pana Jarosława na temat różnorodnych procedur związanych z załatwieniem dodatkowych formalności: przejrzeniem ksiąg wieczystych, umów notarialnych, rozwiązania umów z energetyką, telekomunikacją, itp. – to naprawdę byłby duży problem bez jego wsparcia.

  Lech Filipiak

 • Anna Strzęciwilk

  Agencja Bracia Strzelczyk godna polecenia. Współpracuję z tą agencją od ponad ośmiu lat i zawsze byłam zadowolona z jej usług. Szczególnie gorąco polecam Pana Jarosława.

  Niezwykle sprawnie przeprowadził proces wynajmu mieszkań. Pełen profesjonalizm, kreatywność oraz cenne wskazówki, które przyśpieszyły i ułatwiły proces wynajmu. Ma szerokie rozeznanie na rynku oraz mogłam liczyć na jego doświadczenie.

  Polecam Pana Jarosława Wolskiego jako w pełni zaangażowanego, życzliwego pośrednika, któremu można powierzyć przeprowadzenie każdej transakcji.

  Polecam Anna Strzęciwilk

 • Ryszard Kutner

  Kolejny raz Bracia Strzelczyk sprawdzili się na medal. Prowadzący naszą sprawę (tym razem wynajmu) p. Jarosław Wolski i p. Ryszard Warzecha byli dostępni w „piątek i światek” dosłownie o każdej porze dnia i nocy. Byli bardzo profesjonalni odpowiadając rzetelnie na każde nasze pytanie. Umowa w języku polskim i angielskim została przygotowana tak, jak tego z żoną oczekiwaliśmy. Potrafili pomóc nam wyimpasować optymalną cenę wynajmu skutkującą tym, że solidny klient zgłosił się (w środku zimy!) już po trzech tygodniach, od chwili pojawienia się ogłoszenia na stronie firmy. Zamierzamy w przyszłości także korzystać z usług firmy tym bardziej, że prowizja nie wyszła poza standard centrum Warszawy (jeden czynsz). Wiemy, że to może nieco przydługa laurka ale ciągle jesteśmy w szoku, że wszystko poszło tak gładko (oby nie zapeszyć!).

  Ryszard Kutner

 • Małgorzata Pietyszuk

  Współpracowałam z firmą Bracia Strzelczyk przy sprzedaży mieszkania w Warszawie. Transakcja przeprowadzona bardzo fachowo i skutecznie. Chciałam wyrazić wielkie wyrazy uznania dla Pani Doroty Więckowskiej, która odpowiadała za sprzedaż – bardzo profesjonalne, podejście do klienta.

  Małgorzata Pietyszuk
 • Małgorzata Michowicz

  Kilka lat temu podczas szukania mieszkania z ogłoszenia spotkałam Panią Joannę Czaykowska z Firmy Nieruchomości Bracia Strzelczyk. Kupno było dla mnie dużym problemem gdyż mieszkam w odległości 13 000 km od Warszawy.

  Załatwianie  niezbędnych dokumentόw i formalności dzięki Pani Joannie okazało się logiczne i proste, mówiąc krόtko, Pani Joanna zrobiła za mnie wszystko. Od 5 lat Pani Joanna  prowadzi  również sprawy związane z wynajmem mojego mieszkania. Jest osobą niezwykle profesjonalną, cierpliwą, a przy tym zawsze uśmiechniętą. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do załatwienia.

  Myślę, ze każde biuro nieruchomości byłoby dumne mając Panią Joannę Czaykowska w swoim zespole. Gratulacje dla Firmy Bracia Strzelczyk.

  Rada dla klientów (kupno, sprzedaż czy wynajem): Jeśli chcesz profesjonalnej pomocy to  zgłoś się do Pani Joanny Czaykowski.

  Pani JoasiuDZIĘKUJĘ!

  Małgorzata Michowicz

 • Małgorzata i Andrzej K.

  Szanowna Pani Beato,

  Bardzo dziękujemy za skuteczne pośrednictwo w sprzedaży mieszkania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że to Pani prezentowała nasze mieszkanie. Sposób przedstawiania oferty był bardzo profesjonalny (znajomość nie tylko prezentowanego obiektu, ale również okolic, a także doskonałe wyczucie potrzeb potencjalnego klienta). Do każdego klienta podchodziła Pani w sposób indywidualny. Sprzedawała Pani swoją niezwykle profesjonalną postawą. Życzymy każdej firmie takich pracowników. Z przyjemnością będziemy polecali Pani usługi w pośrednictwie sprzedaży.

  Z poważaniem,
  Małgorzata i Andrzej K.

 • Marzena Czuba

  Z usług Pani Joanny Czaykowskiej korzystam już od kilkunastu lat. Dzięki niej wynajem mieszkania jest szybki i bezstresowy. Nie muszę się o nic martwić. Poleca mi tylko sprawdzonych najemców, nadzoruje proces przekazania lokalu a także pomaga, gdy pojawiają się nieoczekiwane problemy. Jest moją agentką nieruchomości nr 1. Bardzo ją polecam.

  Marzena Czuba

 • Joanna Sławińska

  Pani Joanna Czaykowska jest osobą niezwykłą, bardzo profesjonalną, rzeczową, a przy tym ciepłą. Wyczuwa nastrój klienta, intuicyjnie wie, jak do kogo podejść i może dzięki temu dokonuje rzeczy czasem niemożliwych. Czułam się przy niej bardzo bezpiecznie, „zaopiekowana”, zawsze miałam poczucie, że jestem w najlepszych rękach. Ma „nosa” co będzie komu odpowiadało i wspaniale negocjuje – tak, że obie strony są zadowolone. Sprzedawałam i kupowałam z p. Joanną kilka mieszkań i zawsze byłam bardzo zadowolona. Polecam z całego serca!

  Serdecznie pozdrawiam
  Joanna Sławińska
 • Izabela K.

  Pani Beato Karwowska,

  Pragnę serdecznie podziękować za skuteczną pomoc w sprzedaży mieszkania.
  Jestem pod wrażeniem Pani profesjonalizmu, ogromnego zaangażowania i uroku osobistego.
  Z pewnością skorzystam z Pani pomocy powtórnie i chętnie polecę pani usługi innym osobom.

  Serdecznie pozdrawiam
  Izabela K.