Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Działka budowlana w urokliwej lokalizacji - Żurawia, gmina Biała Rawska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
104 600 PLN
Powierzchnia
1 046 m2

Na sprzedaż malownicza działka budowlana o powierzchni 2209 m², znajdująca się w miejscowości Żurawia, w sąsiedztwie kompleksu stawów rybnych. Teren został starannie przygotowany do zabudowy – powierzchnia jest wyrównana, a grunt doskonale przygotowany pod siew specjalnej trawy odpornej na suszę.

Działka oferuje wiele możliwości, zarówno pod kątem budowy domu mieszkalnego, jak i letniskowego. Cicha okolica i dostęp do licznych atrakcji rekreacyjnych to gwarancja doskonałej jakości życia.

ATRAKCJE:

Działka leży w bliskim sąsiedztwie gminnego kompleksu rekreacyjnego, który obejmuje wielki odkryty basen, kort tenisowy, mini tężnie, plac do squasha oraz mini golfa, wszystko dostępne dla mieszkańców. Dodatkowo, w odległości 25 minut samochodem, znajduje się największy w Polsce park wodny SUNTAGO oraz termy w Mszczonowie. 

LOKALIZACJA:

Działka znajduje się zaledwie 40 minut drogi samochodem z Warszawy, z łatwym dostępem do drogi ekspresowej S8. Bliskość rekreacyjnych atrakcji czyni tę lokalizację wyjątkowo atrakcyjną zarówno dla inwestorów, jak i osób szukających miejsca na letniskowy dom marzeń.


Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Basen
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Jacek Rawski

Jacek Rawski

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej