Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Działka usługowo-mieszkalna – idealna dla inwestorów!

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 500 000 PLN
Powierzchnia
12 859 m2

Prezentujemy atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 12 859 m², zlokalizowany w strategicznym miejscu blisko drogi ekspresowej S7.

DOM:

Na terenie działki usytuowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 185 m² z dodatkowym poddaszem o powierzchni 86 m², co daje łączną powierzchnię domu na poziomie 271 m². Nieruchomość posiada wszystkie niezbędne media: ogrzewanie gazowe oraz węglowe, wodę miejską, kanalizację miejską, a także dostęp do gazu i energii elektrycznej.

DZIAŁKA:

Kluczową wartością tej oferty jest możliwość różnorodnej zabudowy. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) działka dzieli się na:
1. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej – oznaczony symbolem MN.
2. Teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej – oznaczony symbolem UM.
3. Teren zabudowy usługowej – oznaczony symbolem U.

Takie różnorodne przeznaczenie czyni nieruchomość idealnym miejscem na inwestycje pod różne działalności: od domów mieszkalnych, przez mieszkania z usługami, aż po czysto usługowe obiekty.

KOMUNIKACJA:

Bliskość drogi ekspresowej S7 stanowi dodatkowy atut tej oferty, zapewniający łatwy dostęp komunikacyjny zarówno dla potencjalnych mieszkańców, jak i klientów.

Jeżeli poszukujesz miejsca o wielkim potencjale inwestycyjnym w dogodnej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację działki oraz omówienia wszelkich szczegółów.

  • Ogrodzenie: Metalowe
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Wiesław Wielki

Wiesław Wielki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej